Czy bukmacherzy oszukują ?

19 października 2020

W związku z nowelizacją ustawy hazardowej w Polsce, wielu zagranicznych bukmacherów musiało wycofać się z rynku. Ministerstwo Finansów dokłada obecnie wszelkich starań, aby działalność bukmacherów w Polsce była przejrzysta i jak najbardziej zgodna z przepisami naszego i unijnego prawa. Zakłady bukmacherskie w Internecie dostępne są dla wszystkich typerów na stronach, które otrzymały oficjalną licencję od polskiego rządu.

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy bukmacherzy mogą ich oszukiwać. Dzieje się tak bowiem w niektórych krajach, gdzie zwycięskie kupony są unieważniane, kursy nagle zmieniane po rozpoczęciu się meczu, czy też odmawia się klientom wypłaty ich nagród. Klienci polskich zakładów bukmacherskich powinni być jednak spokojni, ponieważ nasze prawo chroni ich przed takim oszustwem. Wszystkie zakłady bukmacherskie są wyrywkowo sprawdzane co jakiś czas, co eliminuje sytuacje patologiczne.

Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim zakłady bukmacherskie internetowe. Większość osób preferuje typowanie online. Jedyną zasadą, która powinna uchronić przed oszustwem bukmachera, jest oczywiście wybór takiego, który jest w Polsce legalny i znajduje się na liście przygotowanej przez Ministerstwo Finansów. Warto jej dodatkowo przestrzegać, ponieważ nawet sama rejestracja konta u bukmachera, który nie jest legalny, bez wpłaty żadnych środków finansowych może się zakończyć poważnymi konsekwencjami prawnymi, w postaci sporej grzywny. Wszystkie legalne zakłady sportowe w Polsce są bezpieczne i można śmiało korzystać z nich dla świetnej zabawy i oczywiście dla wygranej.