Czerwcowe weekendy w Forbet bez podatku

9 czerwca 2019

 

Począwszy od 7-go czerwca w Forbecie rozpoczyna się kolejna promocję dla graczy pod nazwą – TWÓJ WEEKEND. Od razu uprzedzamy, że fotek nie będzie. Przez cały czerwiec od piątku do niedzieli Forbet będzie podwyższał wygrane na każdym kuponie aż o 12%. Gracze będą mieli zatem okazje odbierać pełne wygrane za swój kupon.

Nasze review tej oferty promocyjnej

Nadchodzi sezon wakacyjny, bukmacherzy szukają pomysłów, aby gracze nadal wnosili zakłady. Promocja obowiązuje w każdy weekend, od piątku, od godz. 18:00 do niedzieli, do godziny 23:59.
Tak, żeby współczynnik na kuponie zmienił się ze standardowego 0.88 na 1.0, na kuponie muszą znajdować się min. trzy zdarzenia oraz każde zdarzenie musi mieć kurs nie niższy niż 1.3.
W promocji biorą udział tylko i wyłącznie kupony przedmeczowe – z wyłączeniem zakładów długoterminowych.

forbet

Gra bez opodatkowania kusi jednak należy pamiętać, że nie ma nic za darmo. Konieczność wniesienia trzech zdarzeń na tyle podnosi marżę bukmacherską, że stać jest Forbet na pokrycie zobowiązań podatkowych.


Szczegółowe zasady promocji

 1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.
  2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET oraz Klientów naziemnej sieci sprzedaży forBET
  3. Promocja obowiązuje w każdy weekend, od piątku, od godz. 18:00 do niedzieli, do godziny 23:59.
  4. Aby współczynnik na kuponie zmienił się z 0.88 na 1.0, na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia oraz każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.3.
  5. W promocji biorą udział TYLKO kupony PRZEDMECZOWE – z wyłączeniem zakładów długoterminowych.
  6. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.
  7. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.
  8. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszych zasadach promocji w dowolnym czasie.