Co szykują Bukmacherzy na mundial?

21 maja 2018

Wszystkie zakłady bukmacherskie są już gotowe na Mundial

Mundial to doskonała zabawa nie tylko dla kibiców żyjących piłką nożną czy obecnych na stadionach i w strefach kibica, ale także dla typerów kochających zakłady online lub stacjonarne punkty bukmacherskie. Im więcej dni przed Mundialem, tym więcej niewiadomych i bukmacherzy są skłonni proponować zdecydowanie większe kursy. Im bliżej Mundialu, tym więcej informacji na temat selekcji i formy piłkarzy wiedzieć będą wszyscy – dziennikarze, fani, bukmacherzy, trenerzy przeciwników. W ten sposób kursy staną się już w trakcie Mundialu o wiele bardziej wyliczone i prawdopodobne, więc margines błędu ze stronie firmy bukmacherskiej jest wtedy zdecydowanie mniejszy.

Najciekawsze możliwości oferowane przez zakłady online

Opcje, które dominują, to oczywiście wytypowanie mistrza świata. Nawet osoby, które tylko okazyjnie decydują się składać jakieś typy, w przypadku tak dużych imprez chętnie podejmują się zabawy lub po prostu – typują swoją własną reprezentację, nawet jeśli jej ostateczny sukces jest bardzo mało prawdopodobny.

Na pewno wielu kibiców z Polski będzie próbowało wskazać, na jakim etapie odpadnie Polska reprezentacja – czy jeszcze w grupie, podczas pierwszego meczu fazy play-off, a może optymistycznie wierząc – dopiero w ćwierćfinale czy półfinale. Na każdy z tych wariantów legalni bukmacherzy internetowi przygotowali oczywiście bardzo atrakcyjne propozycje kursowe.

Innym bardzo popularnym wariantem gry jest wskazywanie na Króla Strzelców całej imprezy. Najpewniej będzie nim zawodnik, którego reprezentacja dojdzie przynajmniej do półfinałów – tak podpowiada statystyka i historia. Naturalnie im bliżej samych mistrzów, tym więcej chętnych zacznie typować pojedyncze mecze w grupie, ilość strzelonych meczach w jednostkowych konfrontacjach i inne zakłady specjalne, których na pewno nie zabraknie podczas całej imprezy mistrzowskiej w Rosji.

Autor: DG