Bukmacher Totolotek sponsorem tytularnym Pucharu Polski!

2 lutego 2019

Bukmacher zostanie sponsorem tytularnym tych rozgrywek, a umowa została podpisana do 31 maja 2021 roku.

Totolotek nie po raz pierwszy aktywnie włącza się we wspieranie polskiego sportu. Firma już w poprzednich sezonach współpracowała z PZPN-em oraz sponsorowała Puchar Polski i takie kluby jak Lechia Gdańsk, Legię Warszawa i Skrę Bełchatów.

 

Dzięki tej umowie o współpracy, Totolotek będzie mógł posługiwać się tytułem „Sponsora Tytularnego Pucharu Polski” oraz nazwą „Totolotek Puchar Polski”. Na potrzeby nowej umowy sponsorskiej powstał nowy logotyp, którym bukmacher będzie mógł się posługiwać w komunikacji z klientami.

Logo bukmachera będzie pokazywane na reklamach podczas meczów, rękawach koszulek zawodników biorących udział w rozgrywkach i podczas innych wydarzeń związanych z Pucharem Polski.

 

Nowa umowa sponsoringowa Totolotka to z pewnością bardzo dobry ruch marketingowy, który jednoznacznie wskazuje wagę istnienia legalnych bukmacherów na polskim rynku zakładów, ponieważ tylko firmy bukmacherskie z licencją Ministerstwa Finansów mogą aktywnie wspierać polski sport.

 

Pamiętaj, że przechodząc na stronę i zakładając konto w Totolotku z linka w naszym serwisie, otrzymasz lepszą ofertę powitalną od tego bukmachera! Kliknij poniżej i przekonaj się!