Bukmacher Forbet tnie ryzyko na weekend.

4 maja 2019

Bukmacher Forbet tnie ryzyko na weekend.

Koniec sezonu w największych ligach Europy już blisko. Kluby walczą o mistrzostwo, europejskie puchary lub o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej swojego kraju. Na pewno żadna z drużyn nie odpuści i będzie walczyła do samego końca, a co za tym idzie powinno być szczególnie ciekawie.

Z tej okazji Forbet przygotował promocję, w której należy zagrać kupon z min. 5 zdarzeniami – wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesligi i/lub Ekstraklasy – za dokładnie 79 PLN. Jeżeli na kuponie przegrane będzie jedno zdarzenie iForbet zwraca całą stawkę w postaci  bonusu, a jeżeli dwa, gracz otrzyma zwrot połowy postawionej stawki!

forbet

 

Nasza ocena oferty bonusowej Forbet

Podobnie jak w przypadku większości tego typu ofert bukmacher stara się skłonić graczy do wnoszenia zakładów wielokrotnie akumulowanych. W tym przypadku jest to minimum 5-zdarzeń po kursie 1.35. Jest to najbardziej dochodowy sposób gry dla bukmacherów. Należy o tym pamiętać decydując się na grę. Statystycznie rzecz biorąc prawdopodobieństwo, że tak akumulowany kupon „wejdzie” jest na tyle niski, że ryzoko dla Forbetu jest niewielkie. Pełny regulamin znajdziecie poniżej.

Obrót bonusem 4x, po kursie 2.0. 30 dni na wykonanie obrotu.

Zasady promocji:

 1. Promocja obowiązuje od 00:00 dnia 03.05.2019 do 05.05.2019, do godz. 21:00.
 2. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 05.05.19, do godz. 23:59.
 3. Stawka kuponu musi wynosić DOKŁADNIE 79 PLN.
 4. Na kuponie musi znajdować się min. 5 zdarzeń. Każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.35.
 5. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty piłki nożnej: Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesligi i/lub Ekstraklasy.
 6. Do promocji zaliczają się zakłady przedmeczowe oraz na żywo.
 7. Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany TYLKO w przypadku gdy na kuponie przegrane będzie jedno zdarzenie.
 8. Bonus w wysokości połowy stawki zostanie przyznany TYLKO w przypadku gdy na kuponie przegrane będą dwa zdarzenia.
 9. Zakłady systemowe oraz zakłady zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.
 10. Zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego zagranego kuponu kwalifikującego się do promocji.
 11. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.
 12. Obrót bonusem wynosi 4x, po kursie minimalnym 2.0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.
 13. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w poniedziałek 06.05.19, do godz. 16:00.
 14. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.
 15. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.