Bonusy bukmacherskie na start

3 lutego 2021

Legalni bukmacherzy z miesiąca na miesiąc rozszerzają swoją ofertę, dając nowe możliwości osobom zainteresowanym zakładami sportowymi. Dzięki nowelizacji Ustawy Hazardowej, za zgodą Ministerstwa Finansów, na terytorium Polski działa legalnie już kilkanaście podmiotów bukmacherskich oferując różne rodzaje zakładów. W ofercie bukmacherów znajdują się również różnego rodzaju bonusy bukmacherskie. Warto zwracać na nie uwagę.

rb 1 Czym są darmowe bonusy bukmacherskie?

W zamian za zarejestrowanie się w serwisie, nowi użytkownicy mogą odebrać tzw. bonus powitalny. Sporo bukmacherów decyduje się na przyznanie tego typu bonusów dla graczy, którzy postanowili się zarejestrować, w celach promocyjnych – chociażby kod promocyjny Milenium bukmacher przyznaje, Betfan kod bonusowy również posiada. Dzięki temu każdy może przetestować platformę, sprawdzić ofertę oraz postawić swój pierwszy kupon praktycznie za darmo. Bukmacherzy dostosowują swoje bonusy do stale zmieniającej się oferty na powiększającym się rynku zakładów bukmacherskich. Wiadomo, że każdy bukmacher chce zapewnić swoim graczom ofertę, która zachęci ich z korzystania z ich platformy oraz zostania na dłużej. Dlatego właśnie wprowadzane są bonusy na start (sprawdź, jakie na temat swoich bonusów zyskuje Betfan opinie).

#1

logo superbet

Ocena: 9.8

584 zł na Start

500zł zaklad bez ryzyka, 50zł od depozytu, extra 34zł Freebet (Tylko u nas!), 150% wiecej na AKO 

#2

sts

Ocena: 9.7

1290 1499 ZŁ NA START

1200 zł + 25 zł Freebet + 234 zł zakład bez ryzyka + 20 zł betgames + 20 zł zakłady wirtualne

Odbierz bonus

Kod promocyjny: PREZENTVIP

#3

fortuna

Ocena: 9.6

2120 2230 zł na start

2000 zł bonus od depozytu + 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł Freebet

Odbierz bonus

Kod promocyjny: PREZENT210

#4

pzbuk

Ocena: 9.6

200 400 zł na start

200 zł cashback + 200 zł extra

Odbierz bonus

Kod promocyjny: PREZENTVIP

#5

ewinner

Ocena: 9.5

620 655 zł na start

500 zł bonus od II depozytu + 155 zł zaklad bez ryzyka

Odbierz bonus

Kod promocyjny: PPREZENTVIP

#6

forbet

Ocena: 9.4

2200 2370 zł na start

2200 zł bonus + 50 zł extra freebet + 120 zł zakład bez ryzyka

Odbierz bonus

Kod promocyjny: PREZENTVIP

#7

betclic logo

Ocena: 9.2

200 550 zł Cashback

550 zł Cashback + 50% więcej na AKO

Odbierz bonus

Kod promocyjny: PREZENTVIP

#8

totalbet logo

Ocena: 9.1

5000 5040 zł na start

5000 zł + 40 zł Freebet

Odbierz bonus

Kod promocyjny: PREZENTVIP

#9

lvbet logo

Ocena: 9.0

3000 3432 zł na start

3000 zł bonus od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka + 20 zł bez depozytu + 20 zł na sporty wirtualne + 50 zł dla posiadaczy karnetu

Odbierz bonus

Kod promocyjny: PPREZENTVIP

Powstaje jednak pytanie: Czy darmowy bonus jest rzeczywiście darmowy? Wielu bukmacherów w Polsce reklamuje bonusy na start jako całkowicie darmowe bonusy powitalne, które są przyznawane nowym użytkownikom za samą rejestrację. Jednak nie do końca to tak właśnie wygląda. Sama nazwa „darmowy” ma za zadanie przyciągnąć uwagę odbiorcy i zachęcić go do zarejestrowania się na stronie. Jednak należy pamiętać, że za każdą promocją kryje się szereg warunków, które należy spełnić aby ten bonus mógł zostać przyznany. Wiele firm, które przyznają darmowe bonusy bukmacherskie oferuje tego typu bonus tylko i wyłącznie za fakt rejestracji nowych graczy, tak jest na przykład u bukmachera Fortuna. Natomiast, żeby otrzymać bonus na start u innych buków (np. żeby odebrać od LVBet kod promocji), należy spełnić jeszcze kilka innych wymagań, aby w ogóle tego typu bonus mógł zostać przyznany. Należy chociażby wysłać zgłoszenie mailowe oraz pozaznaczać szereg zgód marketingowych, co jest równoznaczne z rutynowym zasypywaniem Twojej skrzynki mailowej różnego rodzaju spamem – zobacz, jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać na przykład od bukmachera Forbet kod bonusowy lub kod promocyjny STS.

rb 1 Co daje mi tradycyjna rejestracja?

Niektóre bukmacherskie bonusy mogą zostać przyznane tylko po skorzystaniu ze specjalnego kodu promocyjnego. Ale o tym powiemy nieco później. Jeśli rejestrujesz się tradycyjnie, poprzez wejście na stronę główną oraz założenie konta na danym portalu, bonus nie zawsze jest automatycznie dodawany. Wtedy te kilkanaście minut poświęcone na rejestrację, potwierdzanie dokumentów tożsamości, zaznaczanie zgód oraz kilkanaście innych procedur, okazało się tylko i wyłącznie stratą czasu. Usunięcie konta po jego uprzednim założeniu nie jest również sprawą ani łatwą, ani przyjemną, ponieważ usunięcie Twoich danych osobowych może trwać aż do 2 miesięcy, zależnie od tego jak szybko Twoją sprawą zajmie się Inspektor Ochrony Danych.

Dlatego też zamiast darmowych pieniędzy na koncie gracza, może zostać zaoferowany cashback bukmacher wtedy zwraca środki za zakład, który nie wszedł (na przykład STS kod bonusowy tego typu oferuje). Możesz odzyskać stracone pieniądze, co jest oczywiście ogromnym plusem, jednak oznacza to również, że musisz najpierw zainwestować swoje własne środki, żeby zacząć grę u bukmachera. Dosyć często można zaobserwować tego typu promocje oferowane przez legalnych bukmacherów. Owszem, wpłacasz swoje własne środki i obstawiasz kupon, jednak w przypadku, kiedy ten kupon okaże się przegrany lub spełni odpowiednie warunki dokładnie opisane w regulaminie promocji, bukmacher ma obowiązek zwrócić Ci stawkę pierwszego kuponu postawionego po rejestracji. Legalni bukmacherzy bonusy tego typu nie oferują tylko po to, żeby powitać gracza w ich serwisie, jest to przemyślana strategia marketingowa, mająca na celu zachęcenie użytkownika do pozostania na ich platformie jak najdłużej – zobacz, jak wygląda w PZBuk kod bonusowy, przeczytaj także, co mówi o bonusach eWinner recenzja.

Gra u bukmachera jest formą rozrywki, a zakłady bukmacherskie promocje mają zapewnić Ci rozrywkę na dłużej (dlatego możesz zobaczyć, jaki kod promocyjny LVBet posiada w swojej ofercie). Dlatego firmy bukmacherskie oferujące zakłady wzajemne, prześcigają się w ilości oraz wielkości promocji, które co chwilę się zmieniają ze względu na wzrost konkurencji na rynku. Bukmacherzy usilnie starają się zatrzymać swoich graczy jak najdłużej w grze, przez co pojawiają się takie opcje jak bonusy dnia, zakłady bukmacherskie z bonusem na start czy też zakład bez ryzyka – dlatego też na przykład bukmacherzy jak eWinner kod promocyjny tego typu posiadają w swojej ofercie. Czy o Noblebet recenzja wyglądałabby tak samo, gdyby nie bonusy? Pewnie nie! Operatorzy poprzez kumulowanie bonusów jak na przykład bonus za rejestracje plus bonus od depozytu, starają się przekonać gracza, żeby skorzystał z ich serwisu i wpłacał kolejne depozyty – na ten temat choćby Superbet recenzja pozytywnie wygląda.

rb 1 Bonusy u bukmacherów oraz ich sekrety.

Wielu bukmacherów zachęca do założenia konta poprzez przyznawanie zawrotnych kwot pieniędzy na start, rzucając kwotami rzędu 1000 PLN i więcej – chociażby Betclic kod promocyjny tego typu posiada ( sprawdź o bukmacherze Betclic opinie). Promocje u bukmacherów stają się coraz ciekawsze, ponieważ mnóstwo innych firm oferujących zakłady wzajemne stara się przyciągnąć nowych klientów dzięki tego typu rozwiązaniom. Na rynek wchodzą nowe firmy i coraz trudniejsze jest nie tylko zdobycie, ale również utrzymanie graczy. Usługi typu zakłady na żywo nie są już wystarczające, ponieważ teraz każdy posiada takowe w swojej ofercie. Dlatego bukmacherzy zachęcają do rejestracji poprzez bonusy powitalne, oferując pierwszy zakład właściwie całkowicie za darmo – sprawdź od bukmachera Fortuna kod bonusowy albo kod bonusowy eToto. Dzięki temu nowi gracze mogą zapoznać się z pełną ofertą, zobaczyć jakie inne opcje dostępne są na stronie bukmachera oraz jak działa cała platforma. Bardzo miły gest ze strony bukmacherów, prawda?

Otóż nie do końca to tak wygląda. Owszem, otrzymasz kwotę 10 PLN czy też 20 PLN na start aby obstawić swój pierwszy kupon, jednak nie należy się łudzić, że wygrasz majątek już po pierwszym postawieniu i to w dodatku bez żadnej inwestycji. Bukmacher doskonale wie co robi. Z każdym bonusem wiąże się szereg różnego rodzaju zasad, które należy spełnić. Przyznanym bonusem trzeba najpierw minimum raz obrócić, czyli obstawić wybrane zdarzenia po odpowiednim kursie, żeby móc wypłacić jakiekolwiek środki z konta. Dlatego, kiedy dostajemy ofertę darmowego zakładu, raczej nie wiążmy z nim większych nadziei na zarobek, ponieważ bonus za rejestracje znika równie szybko, jak się pojawia. Jeśli chodzi o warunki promocji, bukmacherzy różnie ustalają zasady. Jeśli chcesz poznać, jakie ma w tym temacie Totolotek opinie, przeczytaj nasz artykuł. Zobacz również, jak można uzyskać w Superbet kod promocyjny.

Dlaczego darmowy bonus nie jest tak naprawdę za darmo? Cóż, żaden przedsiębiorca nie jest na tyle niemądry, żeby rozdawać pieniądze na prawo i lewo. Jest to dobry chwyt marketingowy, który ma na celu zachęcenie nowych graczy do rejestracji i po wykorzystaniu przyznanego darmowego zakładu zaczęli wpłacać swoje własne środki i nimi obracać w ich serwisie. Dzięki temu początkowo przyznana kwota przynosi zdecydowanie większy zysk niż „zainwestowane” przez nich środki. Dlatego wszelkie oferty bonusów bukmacherskich należy traktować z przymrużeniem oka, ze względu na to, że ta oferta jednak nie jest całkiem darmowa. Nie oznacza to jednak, że nie można sprawdzić, jak wyglądają o bonusach Noblebet opinie lub jaki kod promocyjny eWinner posiada w swojej ofercie.

Bonusy bez depozytu mają za zadanie przyciągnąć jak najwięcej graczy, którzy zostaną na dłużej i będą regularnie wpłacali depozyty. Mając do wyboru ofertę „bonus bez depozytu”, dzięki któremu możesz zagrać za darmo, bez większej nadziei na wygraną, jednak bez inwestycji swoich własnych środków, a brak jakiegokolwiek bonusu, to oczywiste, że wybierzesz tę pierwszą opcję (między innymi dlatego kod promocyjny Superbet czy też Betclic kod bonusowy posiada w swojej ofercie). Owszem, jest to ryzyko dla bukmachera, ponieważ to wcale nie wygląda tak, że zakłady są ustawione i nie możesz nic wygrać – jednak zawsze jest szansa, że kupon wejdzie, a bukmacher na tym straci. Regulamin jest jednak ułożony w taki sposób, iż szanse na wygraną są minimalne, szczególnie z tak niską kwotą, którą daje bonus.

Pamiętaj, że masz wybór. Bonusy bukmacherskie bez depozytu są oferowane przez wiele firm, które zajmują się zakładami sportowymi (sprawdź, jaki Totolotek kod bonusowy oferuje lub też wybierz kod promocyjny Forbet – przeczytaj również, jak prezentuje się o Forbet recenzja), więc zanim podejmiesz decyzję o zaczęciu gry u jakiegoś bukmachera, dokładnie się zapoznaj z jego ofertą oraz z regulaminami dotyczącymi obowiązujących promocji. Niech to będzie w pełni przemyślana i świadoma decyzja. Jeśli uznasz, że ten bukmacher spełnia Twoje wymagania, zarejestruj się, skorzystaj z bonusu i dopiero wtedy wpłać depozyt. Wcześniej jednak poczytaj, co mówią inni gracze o danych bukach – sprawdź, co mówi o nowym produkcie STSbet recenzja. Należy mieć zawsze z tyłu głowy, że w życiu nigdy nie ma nic za darmo, więc dlatego zachęcamy do czytania regulaminów. To w nich jest opisane wszystko, co musisz wiedzieć na temat danej promocji oraz wszelkie zasady związane z korzystaniem z bonusu, obojętnie czy jest to STS opinie o swoim bonusie zbierający pochlebne, Fortuna lub inny legalny bukmacher (możesz sprawdzić na przykład o LVBet opinie).

Co powinno się znaleźć w tego typu regulaminie? Przede wszystkim regulamin promocji dokładnie określa ile razy należy dokonać obrotu przyznanym bonusem i po jakim kursie. Ile bukmacherów, tyle zasad. Jedni wymagają 3-krotnego obrotu przyznaną kwotą, inni natomiast tylko jednokrotnego (zobacz, jak wygląda w tym temacie o PZBuk recenzja lub jakie zyskuje eWinner opinie). Biorąc pod uwagę ilość obrotów, minimalny kurs oraz wykonując proste równanie matematyczne, możesz szybko ustalić jakie masz szanse na wygraną (poznaj o Superbet opinie). Jeśli bukmacher bonus powitalny mówi w swoich wymaganiach, że przyznanymi 30 PLN bez depozytu, musisz kilkakrotnie obrócić po minimalnym kursie 3.0 na pojedynczy kupon, to wychodzi na to, że twoje szanse na wygraną są niewielkie. Pociechą jest to, że w przypadku przegranej, nie tracimy swoich własnych środków, ponieważ nie musieliśmy dokonać depozytu.

rb 1 Czym się różni bonus od depozytu od bonusu bez depozytu?

Są dwie formy bonusu powitalnego powszechnie przyznawane przez bukmacherów. O bonusie bez depozytu już mówiliśmy. Obstawiasz darmowy zakład za przyznane Ci pieniądze przez bukmachera bez jakiegokolwiek wkładu ze swojej strony. Natomiast bonus od depozytu jest przyznawany dopiero po wpłaceniu środków na konto. Bukmacher bonus na start oferuje każdemu użytkownikowi, który dokona depozytu środków, mnożąc je o przelicznik podany w regulaminie promocji. Jednak aby otrzymać te oferowane „tysiące” na swoje konto, należy najpierw spełnić szereg wymagań, które stawiają zakłady bukmacherskie online bonus na start. Najpierw musisz dokonać obrotu wpłaconym przez siebie depozytem. Należy to zrobić z głową, żeby nie stracić dużych kwot. Jeśli Twój początkowy kapitał wynosi około 100 PLN, to szukaj kursów minimalnych w granicach 1.70. Są to jedne z najniższych wartości i z pewnością znajdzie się legalny bukmacher, który posiada tego typu kursy – na przykład w przypadku eToto kod bonusowy.

Obecnie za najkorzystniejszą ofertę można pochwalić LV BET oraz jego bonus powitalny, który przebił nawet o bukmacherze Fortuna opinie, która przez wiele lat była liderem na rynku zakładów wzajemnych (choć oczywiście dalej można sprawdzić, jak wygląda kod promocyjny Fortuna). Na stronie bukmachera w zakładce bonusy bez depozytu, można przeczytać, że jest to kwota 1500 PLN i jest to maksymalna kwota wśród bonusów bukmacherskich. Jednak żeby móc otrzymać tego typu bonus powitalny, należy dokonać pierwszego depozytu tzn. pierwszej wpłaty na minimalną kwotę 50 PLN oraz obrócić tą kwotą 3 razy po minimalnym kursie łącznym 2.50. A to dopiero pierwszy depozyt i po wykonaniu wszystkich warunków możesz otrzymać 1000 PLN. Przy drugim depozycie i powtórzeniu wymagań, bukmacher przyzna kolejne 500 PLN. Jak widać na tym przykładzie, bukmacherzy bonusy przyznają dopiero po spełnieniu szeregu wymagań, dlatego niech wizja szybkiego pomnożenia swoich pieniędzy nie zaćmi racjonalnego myślenia. Inwestuj swoje pieniądze z głową, szczególnie w grach hazardowych takich jak zakłady sportowe. Nawet najlepsze bonusy bukmacherskie nie powinny wpłynąć na podejmowane przez Ciebie decyzje, gdyż hazard może uzależniać, dlatego graj odpowiedzialnie.

Tak jak bonus bez depozytu bukmacher wykorzystuje do tego, żeby gracz założył nowe konto, tak bonus na start bukmacher używa jako zachętę do wpłacania kolejnych depozytów, które dają możliwość pomnożenia wpłaconych pieniędzy. Zachęcani korzyściami gracze, decydują się na grę u bukmachera, typując zakłady bukmacherskie bonus. Ze względu na tego typu system przyciągania graczy, warto mieć z tyłu głowy, żeby nie podejmować decyzji pod wpływem impulsu oraz ostrożnie inwestować swoje środki. Jeśli jednak masz ochotę, sprawdź, jak wygląda kod bonusowy PZBuk (możesz również przeczytać o bukmacherze PZBuk opinie) czy też jaki oferuje Totolotek kod promocyjny. A może chcesz wiedzieć, jak wygląda o buku Totolotek recenzja?

Zakłady bukmacherskie bonusy na start są szczególnie poszukiwane przez wielu graczy, zarówno tych nowych, jak i wieloletnich typerów. Są nie tylko całkiem dobrym sposobem na sprawdzenie oferty dzięki skorzystaniu z darmowego zakładu, ale również na podstawie tego faktora powstaje ranking bukmacherów biorący pod uwagę warunki obrotu w zakładach bukmacherskich oraz wiele innych czynników – bonusy są również ważne przy recenzjach, sprawdź na przykład jakie ma Forbet opinie czy jak oceniany jest w STSBET kod promocyjny. Pamiętaj, że jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu jest sposobem na przyciągnięcie jak największej ilości graczy, dlatego zastanów się zanim zdecydujesz się na skorzystanie z oferty. Jeśli jednak chcesz, sprawdź oferowany przez Milenium bukmacher kod promocyjny albo też wykorzystaj kod promocyjny STSbet.

rb 1 Kod bonusowy do bukmachera i gdzie go szukać.

Legalni bukmacherzy oferując zakłady bukmacherskie bonus powitalny bardzo często dorzucają jeszcze kod promocyjny, aby przyciągnąć więcej graczy. Kod bonusowy plus bonus za rejestrację to ciekawa oferta, ponieważ przez taki bonus bukmacher przyznaje na konto gracze dodatkowe korzyści (wykorzystaj na przykład od Noblebet kod promocyjny albo Betfan kod promocyjny). Dzięki takiemu kodowi można otrzymać jeszcze więcej środków zarówno bez depozytu bonus jak i od depozytu. Po wpisaniu w odpowiednie pole ciągu znaków lub liczb z kodu promocyjnego bukmacher przyznaje znacznie lepsze bonusy bukmacherskie. Dlatego tak wiele osób wyszukuje aktywnych kodów od legalnych bukmacherów, wpisując przy nazwie bukmachera co go interesuje np. Totalbet kod bonusowy lub kod promocyjny Noblebet. Bukmacherzy stają na głowie, żeby prześcignąć konkurencję. Dlatego tak dużo graczy aktywnie przeczesuje Internet w poszukiwaniu najlepszych kodów oraz bonusów bukmacherskich, których w Sieci jest mnóstwo. Przypominamy, że zanim skorzystasz z jakiejkolwiek promocji u bukmachera, zapoznaj się z regulaminami, ponieważ odpowiedzialna gra jest najważniejsza.