Bonusy bez depozytu

6 stycznia 2019

BONUSY BEZ DEPOZYTU

BONUSY BUKMACHERSKIE BEZ DEPOZYTU

Klienci zakładów bukmacherskich interesują się wieloma kwestiami związanymi z bukmacherką, które pozytywnie wpłyną na ich wygraną. Poszukiwanie są na przykład pewne typy bukmacherskie (które tak naprawdę nie istnieją). Również bukmacherskie bonusy, przede wszystkim za darmo (określa się taką promocję jako bonus bez depozytu), ciekawią niejednego gracza. Ale w tym momencie należy zastanowić się, czy zakłady bukmacherskie chcą dać klientom cokolwiek za darmo. Odpowiedź jest bardzo prosta, a brzmi – nie.

Jednakże dalej możecie się zastanawiać, po co i dlaczego legalni bukmacherzy mają w swojej ofercie bardzo dużo ofert promocyjnych? Czyżby chcieli uprzyjemnić grę swoim klientom? Niekoniecznie, to zwykłe zagranie marketingowe. Ludzie uwielbiają korzystać z promocji, a w szczególności otrzymywać coś „ekstra” i „za darmo”.

Zatem przy pomocy promocji i wszelakiego rodzaju bonusów bukmacher ma na celu przyciągnięcie do siebie jak największej liczby klienteli. Czasem nagradza się lojalnych członków (tu programy VIP lub punty lojalnościowe), aczkolwiek najlepsze bonusy zawsze będą skierowane do tych nowych graczy, aby przekonać ich akurat do swojego zakładu bukmacherskiego.

BukmacherBONUSOferta specjalna
fortuna kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
sts kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
betfan kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł + 14% bez podatku

Odbierz
betclic kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
pzbuk kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
ewinner kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 1170 zł Bonus

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
forbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
totolotek kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
lvbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
milenium kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł bonus + 1500 zł cashback + 100 freebet + 20 zł extra

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Firmy bukmacherskie, proponując różne bonusy, chcą także w jakiś sposób zrekompensować podatek w wysokości 12%. Zniechęcają również klientów korzystania z nielegalnych firm. Oczywiście oprócz zniechęcania do nielegalnych, bukmacherzy rywalizują oczywiście między sobą, chcąc przekonać do swojego zakładu jak największą liczbę nowych klientów.

kodybukmacherskie.pl

Bonusy powitalne cieszą się największą popularnością. Wśród nich znajdzie się coś, co jest nazywane „darmowym” bonusem, ale my chcemy w naszym artykule wyjaśnić, że w rzeczywistości bonusy bez depozytu niekoniecznie są tak opłacalne i korzystne dla gracza, jak mogłoby się wydawać.

Zawsze trzeba pamiętać o jednej ważnej kwestii – w realiach bukmacherskich nie ma nic za darmo. Za bonusy bukmacherskie, które są teoretycznie „za darmo”, mimo wszystko klient w jakiś sposób będzie musiał zapłacić, gdyż firmy organizujące zakłady sportowe (i nie tylko) przecież chcą zarobić.

Bonus bukmacherski – w czym można wybierać?

U legalnych bukmacherów jest możliwość wyboru spomiędzy kilku rodzajów promocji bukmacherskich. Ogólnie rzecz biorąc, oferty promocyjne we wszystkich zakładach są dosyć podobne, mogą się różnić kwotami albo wymaganiami (liczbą obrotów, kursami). Zatem w czym można wybierać?

Trudno sobie wyobrazić promocje bez bonusów depozytowych, ponieważ to te są najpopularniejsze. Gracze mogą na przykład wybrać bonus od depozytu. Polega to na tym, że dostaje się jakiś procent od pierwszej wpłaconej sumy. W zależności od firmy bukmacherskiej, procent nieco się różni, ale takie bonusy przewidują nawet wysokie kwoty – bywa, że otrzymać dodatkowo można nawet 1000 PLN.

Następną możliwością, którą mogą wybrać klienci, jest tak zwany zakład bez ryzyka. Gracz, obstawiając pierwszy zakład może się pomylić, ale nie utraci obstawionych pieniędzy.

pzbuk kursy bukmacherskie
Bonus: 500 zł + 100 zł (20000 punktów)
fb ikonaFacebook – 147 polubień
twitter ikonaTwitter – 123 obserwujących
instagram ikona Instagram – brak
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Sprawdź
fortuna kursy bukmacherskie
Bonus: 125 PLN + 1000 PLN bonus
fb ikonaFacebook – 54000 polubień
twitter ikonaTwitter – 4400 obserwujących
instagram ikona Instagram – 850 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Sprawdź
forbet kursy bukmacherskie
Bonus: 2100 PLN + (2000+100 extra)
fb ikonaFacebook – 1800 polubień
twitter ikonaTwitter – 650 obserwujących
instagram ikona Instagram – brak
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Sprawdź

Jednak to, co gracze uwielbiają najbardziej to darmowy zakład, czyli bonus bez depozytu. Każdy chce, aby na konto gracza wpadła dodatkowa kasa na start bez depozytu. Z bonusów bez depozytu zdecydowanie najchętniej gracze korzystają, gdyż można dokonać zakładu bez wcześniejszego wpłacenia własnych środków (depozytu). Zakład bukmacherski „da” w prezencie nowemu klientowi darmowe środki na start. Nie są one bardzo wysokie (500 PLN czy nawet 100 PLN bez depozytu na pewno się w ten sposób nie otrzyma). Kwoty bonusu bez depozytu to około 20 PLN. Wystarczy to, aby wypełnić pierwszy kupon. Jeśli gracz posiada jakiś kod bonusowy, może nieznacznie podwyższyć swój bonus bonus bez depozytu. Mimo niskiej kwoty i ograniczeń (o których zaraz nieco więcej) promocje bez depozytu cieszą się niezwykłą popularnością.

Kody bonusowe, które nieco podwyższają darmowe bonusy bez depozytu, znaleźć można na licznych stronach internetowych, które są poświęcone tematyce bukmacherskiej. Znajduje się tam również wiele informacji dodatkowych, czyli jakie są ogólne warunki przystąpienia do promocji bukmacherskich, wspomina się o ewentualnych wadach lub zaletach o bonusach na start.

Promocje bukmacherskie bez depozytu

Darmowy bonus bez depozytu bukmacher dedykuje właśnie do nowych klientów, gdyż chce zaprezentować im ofertę i przekonać do pozostania na dłużej (i wpłacenia depozytu, rzecz jasna). Niemożliwe jest zatem to, aby otrzymać bonus od depozytu bez depozytu. Należy wybrać albo jedno, albo drugie. Bukmacher bez depozytu wpłaconego przez klienta może zaoferować freebet lub przy promocji od depozytu przyznać procent wpłaconej kwoty.

Bukmacher bonus bez depozytu ogłasza zazwyczaj na oficjalnej stronie internetowej swojego zakładu bukmacherskiego. Można rzec, że nawet się nim chwali, żeby przyciągnąć uwagę potencjalnego gracza. Jednak zanim ktokolwiek zdecyduje się skorzystać, powinien zapoznać się z haczykami stosowanymi przez firmy bukmacherskie.

Czy naprawdę ktokolwiek wierzy w to, że bukmacher daje faktycznie coś za darmo? Można znaleźć niejedno forum internetowe z zapytaniami „bukmacher darmowa kasa na start bez depozytu”, co świadczy o żywym zainteresowaniu graczy środkami za darmo. Zdania na temat, czy zaklady bez depozytu się opłacają, są podzielone. Według niektórych graczy bonusy bukmacherskie bez depozytu to metoda na niezobowiązującą, jednorazową grę, aby spróbować czegoś nowego lub żeby poznać ofertę danego zakładu. Jednak nic bardziej mylnego – w dalszej części tekstu dowiesz się, że nawet po zrezygnowaniu po pierwszym razie, bukmacher wciąż może informować klientów o swojej ofercie i starać się go przekonać, by wpłacił depozyt.

Bonus bez depozytu – na co lepiej uważać?

Wiemy już, że bukmacherzy zarabiają na klientach – bukmacherzy bez depozytu wpłaconego przez klienta nie zarabiają, dlatego nie rozdają swoich funduszy bez wcześniejszego zastanowienia, jak wyjść na swoje. Oczywiście są gracze, którzy potrafią wykorzystać zakłady bez depozytu w sposób korzystny dla siebie, ale potrzeba do tego doświadczenia i umiejętności. Jednak, jak wiemy, bonusy bez depozytu bukmacher kieruje zazwyczaj do nowych graczy, którzy takiej wiedzy nie posiadają. Dlatego zanim skorzysta się z jakichkolwiek promocji, najpierw należy porządnie sprawdzić regulamin i zapoznać się ze wszystkimi wymogami, które nakłada na gracza bukmacher. Robi się to po to, aby z jednej strony zachęcić gracza, skusić go pięknie wyglądającymi promocjami, podczas kiedy tak na prawdę dają one korzyść tylko bukmacherowi.

Jednakże doskonale wiemy, że klienci praktycznie nigdy nie korzystają z regulaminów (to ogromny błąd), dlatego przedstawimy „w pigułce” różne haczyki i dopiski „małym druczkiem”. To oczywiście tylko skrót, ponieważ różne zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu ograniczają inaczej. Ale te zasady mimo wszystko są uniwersalne i lepiej o nich wiedzieć, aby później nie martwić się, że coś poszło nie tak.

W pierwszej kolejności należy zainteresować się obrotem. O co chodzi? Wiadomo już, że bonus bez depozytu polega na „podarowaniu” jakiejś kwoty przez zakład, aby mieć możliwość zawarcia darmowego zakładu. Ale przecież nie można tego wypłacić od razu. Bonus powitalny bez depozytu bukmacher nakazuje obrócić kilka razy (z uwzględnieniem kursu).

Bywa najczęściej tak, że po kolejnych obrotach bonus bez depozytu staje się niemożliwy do wypłacenia, albowiem z następnymi obrotami powiększa się ryzyko (chociaż z perspektywy zakładu bukmacherskiego to szansa) przegranej. To właśnie dzięki wymogowi wielokrotnego obrotu zakład bukmacherski nie wychodzi na minus. Nie istnieje bonus bez depozytu bez obrotu. Zatem jeśli chcesz wiedzieć, czy bonus na start bez depozytu jest jakkolwiek opłacalny, zwróć uwagę na liczbę obrotu, który trzeba będzie wykonać.

Po drugie, często przyznaną kwotę na starcie odlicza się od wygranej kwoty. Czyli w skrócie – należy zwrócić to, co bukmacher „dał” graczowi w ramach bonusu. Czy można zatem mówić, że klient otrzymał jakikolwiek prezent? Niekoniecznie, skoro przyznaną kwotę odlicza się z wygranej.

Kolejnym haczykiem, o którym mało kto pamięta, jest fakt, że przy procesie rejestracji klient zgadza się na przetwarzanie swoich danych. Zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu mogą sprytnie wykorzystać do otrzymania właśnie danych gracza, a nawet jeśli ten potem zrezygnuje z usług, będzie można reklamować wciąż swoje usługi (czy to telefonicznie, czy mailowo lub SMS-ami). Jest metoda akurat na takie sytuacje – RODO. W każdej chwili klient może zażądać usunięcia swoich danych z bazy zakładu bukmacherskiego.

Zakłady bukmacherskie czasami wykorzystują fakt, że nowi klienci przeoczają okienko, w którym należy podczas rejestracji zaznaczyć chęć otrzymania bonusowych środków. Jeśli się tego nie zrobi, traci się darmowy zakład bez depozytu. Bywa, że trzeba nawet wysłać wiadomość mailową do zakładu, aby bukmacher takie środki graczowi przyznał. Warto też zwrócić uwagę na to, ile ma się czasu na pierwszy zakład. Jeśli zwleka się zbyt długo, środki bonusowe mogą przepaść i wymagany będzie wtedy własny depozyt do gry.

To fakt, że nie przedstawiliśmy bonusów w idealny sposób, ale wiemy, że mimo wszystko gracze zainteresowani są ofertami. Dlatego mimo wszystko poinformujemy jakie nieposiadające depozytu bonusy przewidują niektóre zakłady bukmacherskie. Oczywiście należy realistycznie podejść do tematu, a nie zakładać darmowe prezenty na start gry. Jeśli kogoś interesuje nie dobra zabawa, a jedynie darmowa kasa bez depozytu, może się przeliczyć.

Bonusy bez depozytu 2020 – podsumowanie ofert bukmacherskich

Bukmacherka stale się rozwija, więc może warto krótko podsumować oferty poszczególnych zakładów bukmacherskich. Nie weźmiemy jednak pod uwagę wszystkich legalnych zakładów bukmacherskich, z których usług można skorzystać na chwilę obecną. Dlaczego? Najnowsze firmy bukmacherskie, które uzyskały licencje Ministra Finansów stosunkowo niedawno, nie mają jeszcze w pełni ukształtowanej oferty, a co dopiero promocji. Dlatego przedstawimy bonusy bez depozytu ich starszych kolegów.

Zakłady bukmacherskie z bonusem bez depozytu to chociażby: LV bet, Totolotek, Fortuna. Ci bukmacherzy bonus bez depozytu oferują na podobnych zasadach, które umówiliśmy powyżej, czyli trzeba zwracać uwagę chociażby na obrót.

LV bet i jego bonus bez depozytu

Jeśli gracz chce otrzymać od tego zakładu bonus, wymaga się wysłania wiadomości mailowej. Bonus bez depozytu bukmacher przyzna w ciągu 48 godzin. Freebet wynosi 30 złotych po użyciu kodu znalezionego w Sieci. I ten bonus bukmacherski bez depozytu posiada swoje ograniczenia. Wymaga się na przykład dwukrotnego obrotu po minimalnym kursie 2,50 (minimum 3 zdarzenia). W tym konkretnym przypadku zajrzenie do regulaminu jest naprawdę koniecznie, gdyż to nie jest jedyna opcja wymagań od bukmachera.

lvbet

Fortuna – zakłady bukmacherskie bez depozytu

Również i tutaj bonus bez depozytu bukmacher oferuje w formie Freebet. Bonus wynosi 25 złotych. Wiele promocji w Fortunie związanych jest z punktami uzyskiwanymi za aktywną grę. Najlepiej jest (jak zwykle zresztą) zajrzeć do regulaminu, aby poznać szczegóły.

fortuna

Bonus bez depozytu w Totolotku

Kod promocyjny Totolotek również przewiduje. Po jego użyciu można uzyskać 30 PLN na grę (standardowa kwota to 20 złotych). Wymagane są za to trzy obroty. Totolotek jasno mówi w regulaminie, że kwota bonusu nie znajduje się w saldzie głównym, gdyż środki te przeznaczone są na zawarcie zakładu, a nie do natychmiastowej wypłaty. Takie stwierdzenie nie jest oczywiście niczym zaskakującym, to norma w przypadku bonusów bez depozytu.

Totolotek bukmacher

Tak właśnie wygląda aktualna sytuacja. Decyzja, co wybrać, należy już do graczy – czy skorzystać z Freebetów, czy jednak wybrać uzależniony od kwoty depozytu bonus (który może być dużo wyższy, niż bonus bez konieczności wpłacania depozytu). Są też gracze, którzy nie wierzą w żadne bonusy i korzystają tylko i wyłącznie ze swoich środków. Decyzja jest indywidualna i samodzielna.

Zapamiętaj…

…że nie istnieje pojęcie „darmowy bonus” w świecie bukmacherów. Każdy chce zarobić i nie jest to nic niespotykanego, w końcu biznes to biznes. Zakłady bukmacherskie online bonus na start bez depozytu oferują nie dlatego, że zależy im na funduszach klientów, tylko dlatego, że chce się w jakiś sposób przyciągnąć uwagę klientów.


betclic opinie betclic kod promocyjny betclic kod bonusowy betclic bonus na start bez depozytu bez depozytu bukmacher forbet opinie kod bonusowy forbet najlepsza strona bukmacherska najlepsze zakłady bukmacherskie


Promocje bukmacherskie bez depozytu to sprytna forma marketingu. Zakłady bukmacherskie mają oczywiście prawo do dbania o własny interes, ale klienci wciąż powinni pozostawać czujni.
Najważniejsza jest odpowiedzialna gra

Jeśli już bardzo chcesz zagrać u bukmachera, graj odpowiedzialnie. Zawsze trzeba dokładnie zapoznać się z ofertą danego zakładu bukmacherskiego, zanim zarejestruje się konto i cokolwiek wpłaci oraz obstawi. Pamiętaj o swojej sytuacji finansową – nigdy nie poświęcaj domowego budżetu na grę w zakładach bukmacherskich.

Obstawianie zakładów wzajemnych zawsze w jakiś sposób wiąże się z ryzykiem – utraty pieniędzy lub uzależnieniem od hazardu, dlatego liczy rozsądek oraz opanowanie. Jeśli ktoś z Twojego otoczenia widzi zmiany w Twoim zachowaniu (na minus) i może być to związane z hazardem, warto zrobić sobie przerwę. Jeżeli problem przybiera na sile, należy skierować się do odpowiedniej placówki leczącej uzależnienia.

Nie można zapomnieć, że bukmacherka służy przede wszystkim rozrywce i nie jest sposobem zarabiania na życie. To dodatek do zamiłowania i pasji do sportu. Trzeba zawsze kierować się zdrowym rozsądkiem, a nie chęcią „odegrania się”.