Bezpłatna ofeta TyperPlus w zakładach sportowych

17 października 2020

Płacenie za typy odbiera wiele radości z zakładów sportowych. Jeśli traktujesz zakłady wyłącznie jako sposób na zarabianie pieniędzy, prawdopodobnie nie stanowi to dla Ciebie problemu, ale naszym zdaniem zakłady sportowe są również formą rozrywki. Typy ekspertów z serwisu Typerplus pozwolą Ci zaoszczędzić bardzo wiele czasu, związanego z poszukiwaniem kluczowych informacji dotyczących najlepszych meczy piłkarskich, toteż możesz skupić się wyłącznie na obstawianiu.

Dzięki Typerplus codziennie otrzymujesz typy bukmacherskie w przejrzystych kategoriach. Tysiące użytkowników zaufało już serwisowi Typerplus, który jest wszechstronnym narzędziem oferującym całkowicie bezpłatny dostęp do typów bukmacherskich. Każdego dnia czeka na Ciebie około 50 analiz, analiz bukmacherskich i bezpłatnych typów bukmacherskich. Łącznie to daje ponad 1000 typów miesięcznie. Wszystkie typy w serwisie są podzielone na kilka najważniejszych kategorii:

  • Typy dnia
  • Najlepsze ligi
  • Valuebet
  • AKO dnia
  • Taśmy
  • 3-dniowa zapowiedź
jak dziala typer plus 947x1024

Dlaczego typy bukmacherskie są podzielone na pakiety?

Każdy użytkownik chcący stworzyć swój własny kupon znajdzie tu odpowiednie, a przede wszystkim, darmowe typy bukmacherskie., Wystarczy kilka kliknięć. Żeby typy bukmacherskie się nie mieszały serwis zdecydował się utworzyć pakiety typów, w których dostępne są różne kategorie zakładów.

Typy dnia – najlepsze i najgorętsze typy dotyczące zakładów sportowych danego dnia. Koncentruje się na piłce nożnej oraz najlepszych ligach i rozgrywkach w Europie.

Valuebet – tutaj serwis opiera się tylko na kursach wyższych niż 2.00. W tej kategorii jest co najmniej 10 typów dotyczących tego typu zakładów dziennie.

3-dniowa zapowiedź – tutaj kursy wahają się od 1.20 do 3.00. Szczególnie praktyczne jest to, że serwis skupia się nie tylko na bieżącym dniu, ale także na typach na kolejne 72 godziny. W ten sposób można tworzyć kupony zawierające typy bukmacherskie na kolejne dni.

AKO dnia – zespół ekspertów bukmacherskich Typerplus wykona pracę za Ciebie. Każdego dnia przedstawi preferowany zakład kombinacyjny. Jeśli chcesz, możesz postawić tę kombinację 1:1 i kibicować razem z zespołem ekspertów Typerplus. 

Najlepsze ligi – tylko w Typerplus masz możliwość obstawienia najlepszych meczy danego dnia. Obejmuje to Ekstraklasę, Bundesligę, Serie A, La Ligę i wiele innych. Dodatkowo, atutem serwisu jest to, że jeśli danego dnia nie gra jedna z najlepszych lig, w zamian otrzymujesz typy na najbardziej popularne ligi w danym czasie.

Taśmy – Jeśli lubisz grać długie kupony, składające się z kilku zdarzeń, to właśnie trafiłeś w odpowiednie miejsce. Dzięki statystykom i analizom ekspertów Typerplus, popartych najważniejszymi informacjami dotyczącymi danego meczu, możesz stworzyć swoją taśmę, popartą wartościowymi danymi.

Jak wygląda korzystanie z serwisu Typerplus?

Najnowsze typy bukmacherskie są udostępniane użytkownikom Typerplus codziennie między 9:00 a 10:00. Wszystkie typy zawierają zalecenia dotyczące zakładów, szczegóły kursów, a także istotne fakty meczowe, statystyki i wiadomości o drużynie. Przedstawione zakłady dotyczą najlepszych lig piłkarskich w Europie. Niemniej eksperci Typerplus analizują także mniej znane ligi piłkarskie. Nowicjusze w zakładach sportowych mogą w dowolnym momencie skontaktować się z działem obsługi klienta Typerplus, w celu uzyskania pomocy i porady za pośrednictwem czatu na żywo Telegram lub WhatsApp.

Czy typy w serwisie Typerplus są płatne?

Płatne typy, płatne pewniaki? Zapomnij o tym. Rejestrując konto w Typerplus otrzymujesz typy całkowicie za darmo! Typerplus nie pobiera od użytkownika ani grosza za swoją usługę – jest na to 100% gwarancja. Po aktywacji masz nieograniczony dostęp do ponad 12 000 typów bukmacherskich rocznie więcej jest prawie niemożliwe. Nie ponosisz żadnego ryzyka rejestrując się w Typerplus, gdyż rejestracja nie jest także wiążąca. Jak tylko aktywujesz swój login w Typerplus, najlepsze typy bukmacherskie czekają na Ciebie każdego dnia. Oszczędzasz czas i bardzo wiele mozolnej pracy, którą wykona za Ciebie ten serwis. 

Jak otrzymam typy od TyperPlus?

Typy będą przesyłane codziennie rano na Twój telefon. W zależności od tego czy wybierzesz aplikację WhatsApp czy Telegram, tam wylądują Twoje typy.

Na jakie rodzaje typów mogę liczyć?

W TyperPlus otrzymasz typy dnia, kupony AKO na każdy dzień, valuebety i wiele innych!

Ile typów będę dostawał?

Serwis TyperPlus gwarantuje codzienną dawkę typów. Daje to około 1000 typów miesięcznie, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.