BetX opinie i recenzja 2021

1 lutego 2021

Zakłady bukmacherskie BetX opinie klientów

Nie jest dla nikogo tajemnicą fakt, że gracze zanim podejmą decyzję o bukmacherze, u którego mieliby typować swoje ulubione rozgrywki sportowe, chcieliby najpierw dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Jest to normalne zachowanie i spotykane również w przypadku wielu innych branży, a nie tylko bukmacherce. W końcu nie ma w tym nic dziwnego, że klient chciałby poznać więcej szczegółów na temat oferty danej firmy, a jeśli to możliwe to też opinie użytkowników, którzy mieli już okazję zetknąć się z danym produktem. Z zakładami bukmacherskimi jest o tyle trudniej, że jest dużo aspektów, na które gracz może zwrócić uwagę. Jeden klient o wiele większą uwagę zwracać będzie na ofertę zakładów oraz ilość dyscyplin, które będzie mógł typować u danego bukmachera. Dla innego natomiast wyżej wymienione rzeczy nie będą aż tak istotne, a ważniejsze będzie to, jakie metody płatności udostępnia dana firma bukmacherska.

Wszystko sprowadza się do tego, że każdy ma inne gusta i dla każdego ważniejsza może być inna kwestia. Dlatego też zwłaszcza Ci nowi gracze, którzy dopiero rozmyślają o rozpoczęciu przygody z zakładami bukmacherskimi, poszukują w sieci Internet informacji na temat danego bukmachera. W przypadku polskiego rynku zakładów bukmacherskich jest też drugi problem. W branży panuje naprawdę spora konkurencja i co chwilę na rynku pojawia się nowa firma, która stara się swoją ofertą przebić konkurencyjne usługi. Nie zawsze się to udaje, jednak często kuszą nowych graczy niezwykle atrakcyjnymi promkami, które pozwalają rozpocząć u nich grę z przytupem. Dlatego też w dzisiejszym artykule zajmiemy się szczegółową analizą świeżego bukmachera na rynku w Polsce. Chodzi tu o firmę BetX Polska. Przyjrzymy się dokładnie ich ofercie i ocenimy, czy warto skorzystać z przygotowanego przez nich produktu. Zapraszamy do lektury.

O firmie BetX

Z pewnością wielu graczy, którzy dostrzegli rozpoczęcie działalności BetX na polskim rynku bukmacherskim, zastanawia się czy korzystanie z usług tej firmy jest zgodne z prawem. Na terenie naszego kraju można bowiem typować zakłady wzajemny wyłącznie u tych firm, które posiadają licencję Ministerstwa Finansów. Pozwala ona firmą bukmacherskim prowadzić, a także organizować zakłady sportowe w sieci Internet oraz w punktach stacjonarnych. Jeśli chodzi o bukmachera BetX to pragniemy wszystkich na samym wstępie uspokoić, ponieważ podmiot ten widnieje na liście legalnych bukmacherów, więc bez żadnych problemów można korzystać z oferowanej przez nich oferty w naszym kraju. Wątpliwości są zrozumiałe, ponieważ udziałowcami tej firmy jest spółka pochodząca ze Słowacji, czyli Evona Electronic. Przedstawiciele tej marki od lat działają w branży gier hazardowych, a teraz postanowili podbić również polski rynek. Początek mają naprawdę niezły.

Wcześniej właściciele spółki Evona Electronic otworzyli swoje punkty na Słowacji oraz w Czechach. Po sukcesie u naszych południowych sąsiadów zdecydowali się na pozyskanie również graczy z Polski. Dla polskich użytkowników pojawienie się tej firmy na rynku to z pewnością bardzo dobra informacja. Przede wszystkim jest to szansa na znalezienie ciekawszej oferty zakładów. Nowi bukmacherzy z jednej strony mają ciężko w Polsce, ponieważ konkurencja jest spora i ścisk w czołówce najlepszych firm jest naprawdę spory. Jednak jeśli firma odpowiednio przygotuje się do startu i stworzy ciekawy pakiet powitalny oraz zapełni mnóstwo ciekawych funkcjonalności na stronie, to ma szansę trafić do kręgu zainteresowań nowych użytkowników. W dzisiejszym artykule postaramy się szczegółowo przeanalizować wszystko to, co jest w stanie zaoferować swoim nowym użytkownikom świeży bukmacher na polskim rynku, czyli firma BetX. Zapraszamy do lektury.

Strona internetowa bukmachera BetX

Rozwój technologiczny sprawił, że każda branża musiała przygotować się na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań. Ciężko sobie teraz wyobrazić firmę, która nie wdrażałaby w swoich rozwiązaniach nowości ze świata technologii. I tyczy się to każdej branży, nie tylko firm zajmujących się usługami technicznymi. Zwróćmy szczególną uwagę na strony internetowe, które można powiedzieć odmieniły obliczę marketingu w sieci. Obecnie niemal każda firma powinna posiadać stronę internetową. Wpływa to bardzo pozytywnie na dostarczanie informacji o usługach danego przedsiębiorstwa do potencjalnych klientów. Warto sobie zadać pytanie, gdzie szukamy informacji na temat firmy, o której usłyszymy od znajomych, lub zobaczymy jej logo na produkcie? W Internecie, to oczywiste. Dlatego też tak istotne jest to, aby stworzyć własną stronę internetową. Nie zawsze musi być ona wielka i zbudowana z wielu podstron.

betx website 2020.06.12

Czasem wystarczy prosta wizytówka, która w skrócie przedstawi potencjalnemu klientowi to, co jesteśmy mu w stanie zaoferować. Podobnie jest w przypadku firm bukmacherskich, a zwłaszcza tych których głównym celem są zakłady online. Tutaj jednak należy podkreślić, że strona internetowa pełni niezwykle bardzo ważną rolę. Jest to tak naprawdę panel sterowania dla użytkownika, który z poziomu swojego konta na stronie może typować zakłady, kontrolować swoje wydatki na kuponu, a także analizować statystyki dotyczące interesujących go spotkań. Zazwyczaj mamy do czynienia z porządnym narzędziem, które wyposażone jest w mnóstwo funkcjonalności, wspierających komfortowe typowanie zakładów wzajemnych. Swoją stronę internetową posiada również legalny bukmacher BetX, który dopiero wystartował w naszym kraju. Sprawdźmy więc, co przygotował dla swoich klientów ten nowy bukmacher na rynku.

Co można znaleźć na stronie eBetX PL?

Zakłady sportowe w przypadku BetX Polska można typować za pomocą specjalnie przygotowanej strony internetowej. Trzeba przyznać, że posiada ona interesujący design, który z pewnością wymaga kilku poprawek. Cała strona zachowana została w odcieniach szarości, przez które przebija się ciemny odcień różu. Jest to dobry zabieg, ponieważ zostały wykorzystane kolory, które zastosowano w przypadku logo firmy BetX Polska. W centrum witryny znajduje się sporych rozmiarów baner ruchomy, na którym co chwile pojawiają się nowe informacje. Znaleźć można na nim info o aktualnych promkach, a także o dostępnej ofercie na rozgrywki esportowe. Poniżej możemy zauważyć sporą tabelkę, która podzielona została podzielona na kategorie. Pierwszą z nich jest tak zwana Oferta Last Minute. Znajdują się w niej spotkania, do których rozpoczęcia zostało bardzo mało czasu. To pozwala użytkownikowi postawić szybki kupon, który zostanie rozliczony w krótkim czasie.

Następna zakładka dotyczy najczęściej wybieranych wydarzeń przez graczy. Znajdują się tam spotkania, które użytkownicy w ostatnim czasie najczęściej umieszczali na swoich kuponach. Dzięki tej funkcjonalności gracz może błyskawicznie odnaleźć najciekawsze mecze danego dnia. Ważne jest również to, że można tam typować nie tylko piłkę nożną, ale również wiele innych dyscyplin. Są tam więc najciekawsze pojedynki z hokeja na lodzie, a także innych mniej popularnych dyscyplin. Czasem pojawiają się też kolejne zakładki na rozgrywki, które w najbliższym czasie mają zaplanowane spotkania. To bez wątpienia pomaga w poprawieniu nawigacji na stronie. Nad banerem i tabelką znajduje się menu, gdzie znaleźć można odnośnik do zakładów sportowych oraz tych do typowania na żywo. W pasku poniżej znajduje się odnośnik do wyników.

Obok niego umieszczony został przycisk o nazwie „Statystyki”. Jak sama nazwa wskazuje użytkownik może tam odnaleźć dane na temat drużyn oraz zawodników, które mogą mu pomóc w dokładnej analizie danego spotkania. Po lewej stronie legalny bukmacher BetX postawił na rozwiązanie, które jest bardzo popularne wśród konkurencyjnych firm. Znajduje się tam kolumna, w której umieszczone zostały wszystkie dostępne dyscypliny sportowe, które użytkownik może typować w ramach oferty BetX. O tym jak prezentuje się oferta bukmachera BetX powiemy jednak trochę później. Nad kolumną można znaleźć filtr czasu, który pozwala określić w jakim odstępie czasowym gracz chciałby zobaczyć zakłady. To bardzo ciekawa opcja, która pozwala zawęzić krąg poszukiwań zakładów z szerokiej oferty. Po prawej stronie gracz ma do dyspozycji wyszukiwarkę, która pozwoli mu odnaleźć ofertę lub kupon, który go interesuje.

Niżej natomiast został umieszczony mały baner, który pozwala przekształcić kupon gracza na zakład akumulowany. Jest to swego rodzaju promka, o której więcej informacji znaleźć można na stronie bukmachera. Standardowo jest tam również okienko kuponu użytkownika. Pojawiają się w nim wszystkie wybrane przez gracza zakłady. Tam również użytkownik decyduje o stawce, jaką przeznaczy na kupon i dowiaduje się ile wynosić będzie jego potencjalna wygrana. Ciekawą funkcjonalnością jest tabelka umieszczona niżej. Nazywa się ona „Chybił trafił”. Pozwala to na wytypowanie losowego kuponu, na podstawie wcześniej określonych wytycznych. Jedyne co musi zrobić użytkownik to wybrać stawkę, jaką chciałby przeznaczyć na zakład oraz zakres dni i kursów, które go interesują. Następnie losowany jest kupon z dostępnej oferty i gracz decyduje o tym, czy chce go postawić.

Ocena witryny internetowej BetX opinia graczy

Podsumowując analizę strony internetowej zakładów bukmacherskich BetX, trzeba przyznać, że prezentuje się ona całkiem nieźle. Jest na niej wiele funkcjonalności, a co za tym idzie gracz ma trochę do roboty. Bez dwóch zdań dobrym ruchem było umieszczenie funkcji losowego kuponu, która od czasu do czasu może z pewnością urozmaicić rozrywkę, jaką w istocie są zakłady sportowe. Oferta bukmachera dotycząca zakładów wzajemnych również prezentuje się nieźle. Naprawdę ciekawym rozwiązaniem stylistycznym było wprowadzenie ikonek, jako przedstawienie dyscyplin sportowych, które dostępne są do typowania. Oczywiście po rozwinięciu oferty nazwy poszczególnych dyscyplin pojawiają się obok ikonek, ale jest to bardzo fajny dodatek do witryny. Na temat strony BetX opinie graczy są pozytywne, jednak niektórzy zwracają uwagę na to, że dobrze byłoby poprawić kontakt z obsługą klienta. Pozostaje więc wierzyć, że w przyszłości będzie to wyglądało o wiele lepiej.

Pakiet powitalny w ofercie BetX

Polscy bukmacherzy słyną z tego, że naprawdę dbają o swoich klientów. Nie da się jednak ukryć, że szczególna uwaga poświęcana jest zwłaszcza nowym użytkownikom, których trzeba w jakiś sposób zainteresować ofertą, a potem zatrzymać ich na dłużej. W naszym kraju legalni bukmacherzy wpadli na pomysł, aby organizować pakiety powitalne, które miałyby skutecznie ściągać do nich nowych użytkowników. Polega to na tym, że oferuje się klientowi atrakcyjną promkę już na sam początek rozgrywki, co sprawi że zdecyduje się on na pozostanie w szeregach danej firmy na dłużej. Nie inaczej jest w przypadku firmy BetX zakłady bukmacherskie, których oferta powitalna wygląda naprawdę atrakcyjnie. Pierwsze o czym warto wspomnieć to oczywiście promka powitalna, której maksymalna wartość może osiągnąć nawet 5000. złotych. Brzmi świetnie prawda? Co zrobić, aby z tego skorzystać? Już wyjaśniamy.

betx WEB DEPOZIT Bonus 5000ZL 1200x344pxl pl 1024x294

Otóż skorzystanie z pakietu powitalnego tego nowego bukmachera jest naprawdę banalne. Na początek potrzebna będzie rejestracja w BetX. Kolejnym krokiem będzie wpłacenie w przeciągu 7 dni kwoty na swoje konto depozytowe. Minimalna kwota wpłaty musi jednak wynosić dziesięć złotych. Trzeba jednak pamiętać, że tego typu promka wymaga od użytkownika, aby spełnił zapisane w regulaminie warunki obrotu. Po wpłaceniu odpowiedniej kwoty promka zostanie z automatu aktywowana na koncie użytkownika. Warunki obrotu dotyczące tego pakietu znaleźć można na stronie internetowej firmy zakłady bukmacherskie BetX. Warto zaznaczyć, że środki z tej promki ważne są wyłącznie przez 60. dni od momentu ich przyznania. Powitalny pakiet w BetX prezentuje się więc naprawdę kusząco i z pewnością wielu użytkowników skusi się na skorzystanie z tego typu promki.

Darmowy kupon na start – BetX opinie użytkowników

Firma BetX zakłady bukmacherskie przyłożyła sporo uwagi do przygotowania oferty powitalnej na wysokim poziomie. Promka na start, której maksymalna wartość może wynieść nawet 5000. złotych to nie jedyna atrakcja, którą ten bukmacher przygotował dla swoich nowych klientów. Legalni bukmacherzy cały czas prześcigają się w pomysłach na nowe promki, a firma BetX postanowiła iść po najprostszej linii oporu, co spotkało się z aprobatą użytkowników. Do oferty powitalnej dodany został darmowy kupon, który pozwala postawić zakłady bez dodatkowych warunków. Jedyne co musi zrobić użytkownik, to pomyślnie przejść przez proces rejestracji konta gracza. Po założeniu konta zostanie aktywowana promka, która przydzieli użytkownikowi 30. złotych, za pomocą których będzie mógł typować wydarzenia sportowe. Później gracz dodaje zdarzenia do kuponu i wybiera płatność za pomocą darmowego kuponu.

Warto jednak pamiętać o tym, że podobnie jak w przypadku poprzedniej promki, tej również tyczą się dodatkowe wymagania. Na kuponie obstawianym za pomocą środków z darmowego zakładu muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia, których minimalny kurs łączny musi wynosić 3.0. Środki z darmowego kuponu ważne są przez okres siedmiu dni. Ważne jest również to, że wszystkie środki pochodzące z wygranych postawionych za pomocą środków z tej promki, będą automatycznie księgowane na koncie gracza i będzie można z nich od razu w pełni skorzystać. Do typowania zakładów za pomocą środków pochodzących z promki może posłużyć zarówno strona internetowa, jak i aplikacja mobilna. Przy powitalnej ofercie BetX oko potencjalnego klienta z pewnością się zatrzyma, ponieważ jest ona naprawdę ciekawa, a to jeszcze nie koniec atrakcji. Zapraszamy do analizy kolejnego elementu powitalnej oferty.

Jak prezentuje się zakład bez ryzyka w BetX?

Wiemy już o tym, że firma bukmacherska BetX poważnie podeszła przygotowania oferty powitalnej dla swoich nowych graczy. Na dwóch poprzednich promkach oferta się jednak nie kończy. Został przygotowany bezpieczny zakład dla osób, którym zabrakło szczęścia podczas typowania. Z pewnością każda osoba, która chociaż raz mocniej zaangażowała się w typowanie zakładów sportowych spotkała się z sytuacją, kiedy to jeden zakład niweczył marzenia o świętowaniu wygranej. Ogranie bukmachera to jedno z najprzyjemniejszych uczuć, który towarzyszy tej rozrywce. Jednak czasem brakuje odrobiny szczęścia do osiągnięcia tego celu. Bukmacher BetX postanowił wyjść swoim graczom naprzeciw i przygotował bezpieczny zakład, który może uchronić ich przed ewentualna porażką. Jak z niego skorzystać? Już Państwu tłumaczymy.

Otóż podobnie jak w przypadku poprzednich promek, wszystko zaczyna się od założenia konta w serwisie eBetX PL. Kolejnym krokiem będzie dokonanie wpłaty na konto gracza. Na to również użytkownik ma wyłącznie siedem dni. Warto zaznaczyć, że wysokość promki uzależniona będzie od wysokości wniesionej przez gracza pierwszej wpłaty. Maksymalna wartość tej promki może osiągnąć 200. złotych. Na kuponie muszą zostać umieszczone maksymalnie dwa zdarzenia. W przypadku, gdy pierwszy zakład postawiony przez użytkownika okaże się rozstrzygnięty na jego niekorzyść, to wówczas zostanie mu zwrócona wartość zakładu, która tak jak wspominaliśmy wyżej może wynieść maksymalnie 200. złotych. Minimalny kurs każdego ze zdarzeń umieszczonych na kuponie musi wynosić 1.80. Oferta bezpiecznego kuponu dotyczy wyłącznie zdarzeń z oferty przedmeczowej. Oznacza to, że nie można korzystać ze spotkań z oferty LIVE.

Rejestracja konta w serwisie BetX

Na chwilę obecną zakłady wzajemne w przypadku firmy BetX można typować wyłącznie za pomocą strony internetowej. Zanim jednak użytkownik do tego przejdzie będzie musiał przejść przez proces rejestracji, który w przypadku zakładów wzajemnych online jest obowiązkowy. Dlaczego jest to wymóg konieczny? Otóż chodzi o to, że każdy legalnie działający bukmacher na terenie naszego kraju, musi mieć swego rodzaju kontrolę nad tym, kto dołącza do jego oferty. Pozwala to zapobiegać sytuacją, kiedy to częścią typowania zakładów sportowych stają się osoby, które nie powinny mieć z nimi styczności. Gdyby proces rejestracji nie był konieczny, to wówczas osoby poniżej 18. roku mogłyby swobodnie typować zakłady. Obstawianie u bukmachera dozwolone jest wyłącznie dla osób pełnoletnich, więc rejestracja pozwala wykluczyć z oferty takie osoby.

Kolejna sprawa to zapobieganie uczestnictwu w zakładach bukmacherskich osobom, na które zostały nałożone specjalne zakazy. Dotyczy to w głównej mierze osób, które miały problem w przeszłości z uzależnieniem od tego typu rozrywki. W pierwszej kolejności kierowane są one do specjalistycznych ośrodków, jednak kiedy już z nich wychodzą pokusa jest naprawdę spora. Podczas rejestracji bukmacher ma wgląd do danych użytkownika, na podstawie których może sprawdzić, czy nie zostały nałożone na niego żadne restrykcje. Jeśli okaże się, że dana osoba podlega zakazowi, to wówczas bukmacher bez problemu może odrzucić formularz rejestracyjny takiego użytkownika. Pozwala to zadbać o nie tylko o zdrowie samego gracza, ale również jego najbliższych. Dlatego tak istotne jest to, aby z zakładów bukmacherskich korzystać z umiarem. Jak zatem prezentuje się zakładanie konta w przypadku BetX? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Szybka rejestracja na stronie eBetX PL

W przypadku polskich bukmacherów niezwykle ciekawym rozwiązaniem w ostatnich latach stało się zakładanie kont tymczasowych. Szybka rejestracja pozwala użytkownikowi założyć konto bez podawania tych najbardziej szczegółowych danych. Tymczasowe konto umożliwia użytkownikowi przetestować wszystkie funkcjonalności, które umieścił dany bukmacher na swojej stronie. Na podobne rozwiązanie zdecydował się bukmacher BetX. W przypadku tej świeżej firmy na polskim rynku również można skorzystać z opcji szybkiej rejestracji. Dzięki temu już po minucie można przejść do przeglądania oferty zakładów i typowania wybranych przez siebie zdarzeń sportowych. Jedyne co musi zrobić użytkownik to w formularzu rejestracyjnym wymyślić swój login oraz hasło. Przyda mu się to do logowania się w serwisie w następnej sesji.

betx register

Potrzebny będzie również adres e-mail oraz numer telefonu. Standardowo trzeba również podać imię i nazwisko, a także PESEL oraz dane dotyczące daty urodzenia orz miejsca zamieszkania. Później przychodzi na pocztę mail aktywacyjny, po którym można rozpocząć przygodę z obstawianiem zakładów sportowych w BetX. Różne metody płatności pozwalają wpłacić pierwsze środki i rozpocząć typowanie ulubionych rozgrywek sportowych. W tym miejscu warto również wspomnieć o tym, że pakiet powitalny jest dostępny również w ramach konta tymczasowego. W praktyce oznacza to, że gracz może sprawdzić dosłownie wszystkie funkcjonalności, które przygotował dla niego bukmacher BetX. Niektórzy legalni bukmacherzy w naszym kraju udostępniają ofertę powitalną dopiero po pełnej rejestracji, więc za to posunięcie bukmacherowi BetX należy się spory plus.

Trzeba jednak podkreślić, że na tymczasowe konto w BetX założone zostały pewne ograniczenia. Tym najbardziej standardowym, który dotyczy również innych konkurencyjnych firm bukmacherskich jest to, że nie ma możliwości wypłaty środków, które pochodzić będą z ewentualnych wygranych. Ta opcja dostępna jest wyłącznie dla użytkowników posiadających konto stałe. W jaki sposób przejść na stałe konto? Jest to niezwykle proste. Wystarczy uzupełnić formularz rejestracyjny o resztę danych, które są niezbędne do przejścia na pełne konto. Chodzi tu przede wszystkim o numer rachunku bankowego, na które będą przesyłane środki z ewentualnych wygranych. Kolejna i z pewnością najważniejsza sprawa dotyczy dostarczenia skanu dokumentu osobistego. Skan potrzebny będzie bukmacherowi do przeprowadzenia pełnej weryfikacji tożsamości nowego użytkownika.

Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska BetX zastrzega sobie prawo do poproszenia o przesłanie kolejnego skanu dokumentu, jeśli na podstawie pierwszego nie będzie w stanie dokonać prawidłowej weryfikacji. Należy więc pilnować tego, aby zdjęcie dokumentu było wyraźne, co pomoże przeprowadzić sprawniej proces sprawdzenia konta przez firmę bukmacherską. Jeśli chodzi o szybkość rozpatrzenia formularza ze skanem, to zazwyczaj nie trwa to zbyt długo. Wszystko uzależnione jest od jakości skanu, który ma spory wpływ na to, jak szybko zostanie przeprowadzona weryfikacja. Jak widać rejestracja w BetX jest naprawdę prostym procesem, z którym poradzi sobie każdy użytkownik. Aplikacja mobilna pozwala logować się za pomocą kont utworzonych na stronie, dzięki czemu za jej pomocą również można typować zakłady wzajemne.

Co można obstawiać w BetX?

Bez wątpienia oferta zakładów jest jednym z głównych czynników, który ma wpływ na to, czy użytkownik zdecyduje się na skorzystanie z usług danego bukmachera. Dlatego też im szerszy zakres dyscyplin sportowych, tym większa szansa na pozyskanie nowego gracza. Świetnie zdał sobie z tego sprawę bukmacher BetX, który posiada w swojej ofercie około 30. dyscyplin do typowania. Użytkownicy mogą być więc zadowoleni z takiej liczby. Nikogo raczej nie zdziwi fakt, że najszerszą ofertę zakładów posiadają rozgrywki piłkarskie. Piłka nożna to jedna z najchętniej oglądanych dyscyplin sportowych na świecie, więc liczba przygotowanych na nią zakładów nie powinna nikogo szokować. Dostępna jest również siatkówka, koszykówka oraz wiele innych dyscyplin. Z pewnością na plus trzeba zapisać to, że w ofercie znajdują się również sporty wirtualne, które mogą okazać się świetną alternatywą do typowania klasycznych rozgrywek sportowych.

FAQ

Tak bukmacher Fuksiarz pozwala swoim użytkownikom założyć konto tymczasowe. Dzięki temu gracz może przetestować wszystkie funkcjonalności, które dostępne są na stronie.
Gracz może wpłacać środki i obstawiać zakłady, jednak nie jest dostępna opcja wypłacania pieniędzy z ewentualnych wygranych. Mogą to robić wyłącznie klienci posiadający konto stałe.
Obstawianie zakładów wzajemnych w ramach oferty bukmachera Fuksiarz jest w pełni legalne. Firma posiada zezwolenie na prowadzenie oraz organizowanie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Licencja ta została im wydana przez urząd Ministerstwa Finansów.
Bonus powitalny Fuksiarza to cashback. Wystarczy, że obstawisz swój pierwszy zakład za minimum 20 PLN i będzie on złożony z co najmniej dwóch zdarzeń o kursach 1,20. W przypadku porażki Fuksiarz zwróci Ci 50% stawki nawet do kwoty 500 PLN.
Póki co jeszcze nie jest dostępna, ale Fuksiarz zapowiada, że wkrótce wypuści swoją wersję aplikacji mobilnej. Bukmacherowi zależy na wygodzie graczy, więc w niedalekiej przyszłości możemy się spodziewać dedykowanej aplikacji.