Kod promocyjny BetFan - promocje i bonus

26 października 2019

Kod bonusowy Betfan freebet – na co mogą liczyć gracze?

Legalny bukmacher Betfan działa na naszym rynku zgodnie z prawem od października 2018 roku. To właśnie wtedy bukmacher otrzymał zezwolenie Ministerstwa Finansów. Dzięki licencji Betfan zakłady bukmacherskie oferuje w całkowicie legalny sposób, więc jego klienci nie są narażeni na konsekwencje karne (pamiętaj – graj odpowiedzialnie).

Jak wygląda oferta zakładów bukmacherskich u tego operatora? Na pewno znajdziemy u niego pełną listę najpopularniejszych dyscyplin sportowych, na przykład piłkę nożną. Swoje typy bukmacherskie można także zawierać z siatkówki, koszykówki tenisa czy hokeja na lodzie. Znajdzie się także wiele niszowych sportów, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

da296ddc78

Oprócz sportu, swoje typy bukmacherskie można zawierać z wydarzeń pozasportowych. W dziale rozrywki znajdziemy sporo opcji z zakresu polityki, ekonomii czy show-biznesu. Można obstawiać także pogodę. Wyróżniono także wydarzenia, które są związane ze sportem, ale nie są to konkretne typowania faworyta spotkania.

Oferta zakładów jest bardzo ważna, ale graczy interesują szczególnie bonusy bukmacherskie, ponieważ dzięki nim można otrzymać na przykład wyższe wygrane lub dodatkowe środki na grę. Tak więc i Betfan kod promocyjny musi swoim graczom proponować. Konkurencja na rynku jest całkiem spora, niejeden polski bukmacher oferuje kod rejestracyjny, dzięki któremu można otrzymać dodatkowe fundusze na rozpoczęcie gry lub powiększenie depozytu, który się wpłaciło. To, że kody promocyjne dla nowych graczy wydają się najatrakcyjniejsze, nie jest niczym zaskakującym – w końcu chcemy przy pomocy kodu promocyjnego

betfan belka

Zanim przyjrzymy się temu, jaki kod promocyjny Betfan postanowił przygotować swoim nowym graczom, w pierwszej kolejności musimy sprawdzić, jak przebiega w Betfan rejestracja, ponieważ tylko zarejestrowani gracze mogą wykorzystać specjalny kod promocji. Zatem zanim zawrzemy pierwszy zakład i odbierzemy bonus powitalny Betfan wymaga wypełnienia formularza rejestracyjnego. Konieczne będzie podanie naszych podstawowych danych, takich jak imię nazwisko, PESEL, numer telefonu, email. Po weryfikacji konta można korzystać z bonusu Betfan oraz pozostałej oferty zakładów wzajemnych, a także wpłacać i wypłacać środki pieniężne.

Bonus powitalny Betfan kod promocyjny dla nowych graczy

Aktualnie standardowa oferta powitalna bukmachera Betfan przewiduje najwyższy możliwy bonus w Polsce dla nowych graczy. To nie jest nic zaskakującego, że nowy bukmacher na rynku oferuje coraz to wyższy kod rejestracyjny – konkurencja jest całkiem spora, podobnie jak wymagania typerów, więc każdy nowy bukmacher chce na starcie pokazać się od jak najlepszej strony i zaskoczyć graczy. Bonusy bukmacherskie sprawdzają się w tej roli doskonale. Zatem Betfan bonus na start opracował w taki sposób, aby zaskoczyć swoich konkurentów i przekonać nowych graczy do rejestracji konta.

betfan-screen2

Kiedy wejdziemy w zakładkę promocji, zauważymy, że logo Betfan postanowił reklamować sam Mariusz Pudzianowski. Aktualnie kody promocyjne nawet w nazwie nawiązują do strongmena i stąd Betfan bonus powitalny określił jako Pakiet Pudziana – standardowa oferta kodu promocyjnego to do 3000 PLN. Jednak tutaj należy wiedzieć, że ten promocyjny kod dotyczy trzech pierwszych wpłat, a nie tylko pierwszego depozytu – prawie wszyscy legalni bukmacherzy proponują kod rejestracyjny od pierwszej wpłaty, czasem również od drugiej, natomiast Betfan bonus powitalny rozdziela aż na 3 wpłaty. W dodatku jest to kod bonusowy z mnożnikiem, więc swojej Sprawdźmy, co należy dokładnie zrobić, aby otrzymać bonus na start.

Minimalna kwota wpłaty to 20 PLN. Czy otrzymamy swój od depozytu bonus już na tym etapie? Trzeba wiedzieć, że nie jest to standardowy kod promocji, przy którym można odebrać bonus tuż po wpłacie. Betfan bonus powitalny przyznaje na etapie wygranej za pierwsze trzy kupony. Czy następnie, po wpłacie depozytu, należy zawrzeć zakłady za kwotę pierwszego depozytu, przy czym kurs minimalny powinien wynieść 2.0. Podczas przenoszenia z salda bonusowego na konto główne bonusu Betfan powiększy wygraną dziesięciokrotnie. I wtedy też możemy odebrać bonus, który maksymalnie, od trzech wpłat wyniesie do 3000 PLN. Takie same zasady działają zarówno w wypadku drugiej wpłaty jak i trzeciej. Warto jednak pamiętać, ile wynosi górna granica bonusu Betfan bowiem przyznaje maksymalnie trzy tysiące złotych. Można wykorzystać link aktywacyjny z naszego serwisu, który przenosi od razu do strony bukmachera.

Zanim zawrze się swój pierwszy zakład lub przystąpi się jednak do bonusu czy kodu promocyjnego, należy w pierwszej kolejności zapoznać się z regulaminami dostępnymi na stronie internetowej bukmachera, ponieważ warunki obrotu mogą ulegać zmianom, zresztą jak sama oferta kodu promocyjnego. Czytanie regulaminów jest niezwykle istotne, ponieważ to właśnie tam znajdują się wszelkie informacje o tym, jakie warunki należy spełnić, aby kod promocyjny bonus mógł zostać przez gracza wypłacony.

Typ bonusuJak otrzymasz bonus od BetFan?
BetFan kod promocyjnyBETFAN
Bonus powitalny3000 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Gra bez podatkudo 14% wyższe wygrane
Min. wpłata1 PLN

Kod rejestracyjny na bezpieczny zakład – Betfan bonus powitalny

Wszyscy wiemy, że nie istnieją pewniaki, ponieważ sport jest zbyt nieprzewidywalny na istnienie pewnych typów. Ryzyko utraty zainwestowanych środków jest więc całkiem realne i należy się z nim liczyć (więc graj odpowiedzialnie). Ale istnieją bonusy bukmacherskie, które są w stanie w jakikolwiek sposób uchronić nas przed tym ryzykiem i jest to zakład bez ryzyka, czyli cashback. Tego typu kod promocyjny Betfan także proponuje swoim graczom na starcie.

betfan rejestracja

Aby zawrzeć potocznie nazywany darmowy zakład, będzie wymagany przez Betfan kod polecający. Można go znaleźć na stronie internetowej bukmachera lub wykorzystać nasz kod promocyjny bonus powinien zostać przypisany do konta nowego gracza. Dzięki temu bukmacher za niepoprawnie wytypowanych faworytów zwraca do stu złotych na konto bonusowe.

Najważniejsze są jednak warunki promocji, ponieważ jeśli kupon ich nie spełni, kod bonusowy nie zadziała. Ten kod Betfan kieruje do nowych graczy, więc jeśli pierwszy zakład nie wejdzie, bukmacher zwróci do 100 PLN na konto bonusowe. Oznacza to, że nawet jeśli postawiono kupon za wyższą kwotę, górna granica, jaką opatrzył promocyjny Betfan kod, wynosi maksymalnie sto złotych. Aby przelać te środki na konto główne, należy je obrócić, więc przybliżmy warunki obrotu. Zacznijmy od tego, że bukmacher wymaga zawarcia zakładów za stawkę, która jest pięciokrotnością otrzymanego bonusu. Przykład? Jeśli poprzez ten darmowy zakład, czyli cashback, bukmacher zwrócił sto złotych, należy obstawić 500 PLN. Każdy kupon musi być złożony z co najmniej dwóch zdarzeń, przy czym kurs minimalny wynosi 1,45.

Czy freebet Betfan bonus na start również oferuje?

Jeśli kogoś interesuje to, czy aktualnie oferowany jest online Betfan freebet, nie mamy pozytywnych wiadomości. Na chwilę obecną standardowa oferta nie przewiduje takiego kodu promocyjnego. Zatem aby obstawić zarówno pierwszy zakład jak i każdy kolejny, konieczna będzie inwestycja. Ale jak już wspominaliśmy wcześniej, z powitalnym kodem promocyjnym Betfan oferuje do 3000 PLN. Nie wiadomo, czy z czasem zostanie taka forma bonusu Betfan bowiem funkcjonuje już od jakiegoś czasu na naszym rynku i do tej pory nie została wprowadzona nowa oferta przewidująca darmowy zakład bez konieczności wpłaty swojego depozytu. Jedyna zmiana jaka zaszła, to nawiązanie współpracy z Mariuszem Pudzianowskim, który w pewien sposób reklamuje logo Betfan.

Zatem darmowy zakład bez depozytu nie jest aktualnie przewidywany (choć gracze zapewne liczą na pojawienie się freebetów w ofercie) – do zdobycia jest wyłącznie bezpieczny zakład (po użyciu kodu promocyjnego) oraz standardowa oferta bonusu od depozytu do 3000 PLN. Bonus powitalny Betfan to nie wszystko, ponieważ na stronie znajdziemy także kody promocyjne przeznaczone dla stałych klientów. Przyjrzyjmy się zatem temu, jakie Betfan bonusy proponuje doświadczonym graczom.

Betfan promocje oferuje stałym graczom

Możliwość skorzystania z bonusu powitalnego to jedno, ale legalni bukmacherzy nie mogą również zapominać o stałych klientach, którzy również często chcą zagrać z kodem promocyjnym Betfan zatem proponuje niejeden kod promocji dla graczy z doświadczeniem.

Sprawdźmy zatem, jaką formę bonusu Betfan postanowił przygotować swoim stałym klientom. Na pewno wyjątkowa będzie promocja Radar 365, przy którym każdego dnia przygotowany jest zupełnie nowy przez Betfan bonus. Jeśli kogoś interesuje tego typu kod promocji (bo na przykład nudzi go codzienna, standardowa oferta kodu promocyjnego), to można sprawdzać na stronie Betfan, jaki dzisiaj można otrzymać bonus. Przykład? W chwili pisania tego artykułu gracze mogą odebrać bonus na Ligę Mistrzów w postaci cashbacku, jeśli kupon nie wejdzie. Oczywiście jutro swój kod Betfan zaktualizuje, to był jedynie przykład tego, co można uzyskać z kodem promocyjnym Betfan.

Gra bez podatku – Betfan kod bonusowy

Wielu klientów od legalnych zakładów wzajemnych odstrasza wizja podatku od obrotu, który w naszym kraju wynosi 12%. Co prawda legalni bukmacherzy nie muszą pobierać tej należności od graczy, ale mimo wszystko tak się właśnie dzieje – od każdej postawionej kwoty pobiera się podatek na rzecz Skarbu Państwa, przez co pomniejszona jest oczywiście ewentualna wygrana typera. Oczywiście korzystanie z nielegalnych zakładów bukmacherskich jest w naszym kraju surowo karane, więc bezpieczna gra pod kątem prawnym możliwa jest jedynie u polskich bukmacherów (więc graj odpowiedzialnie jedynie u legalnych bukmacherów).

betfan-bez-podatku

Aby gracze chętniej obstawiali na stronie Betfan postanowił zaproponować swoim graczom wyjątkowy promocyjny kod, dzięki któremu typer ma wrażenie, jakby podatek nie został odprowadzony. Jednak to jedynie złudzenie – jeśli zdarzenia na kuponie spełniają warunki kodu promocyjnego, legalny bukmacher Betfan doliczy do wygranej typera 14% w bonusie. A jakie warunki musi spełnić kupon, aby zagrać z tym kodem promocyjnym? Należy obstawić przynajmniej 2 zdarzenia, przy czym kurs pojedynczego zdarzenia powinien wynieść 1,25 i cały kupon powinien być po kursie łącznym min 2.0. To właśnie wtedy, aby sprawić wrażenie gry bez podatku Betfan doliczy 14% do wygranej.

Ten bonus Betfan opatrzył jeszcze kilkoma warunkami regulaminowymi. Chociażby sporty wirtualne nie są brane pod uwagę z tym kodem promocyjnym. Często dodatkowe środki uzyskane w ramach bonusu legalni bukmacherzy każą obrócić kilkukrotnie zanim wypłaci się je na główne konto gracza. Jednak tutaj nie ma tego typu informacji – zakładamy więc, że 14% dodatkowej wygranej może zostać od razu wypłacone.

Cashout na zakłady bukmacherskie Betfan kod promocji

Co interesujące, wśród promocji znajduje się także opcja cashout, ale tutaj warto wiedzieć, że ta funkcjonalność nie jest traktowana w bukmacherce jako kod bonusowy. Opcja cashout pozwala na wcześniejsze wycofanie zwartego kuponu, jeśli spotkanie nie idzie po myśli typera i może on przegrać.

betfan cashout

Trzeba jednak wiedzieć, że zdecydowanie się na wycofanie kuponu jest nieodwracalne, więc nawet jeśli zdarzenie będzie miało taki wynik, jak zakładaliśmy od początku, nie otrzymamy pełnej wygranej. Wycofanie kuponu sprawia także, że tracimy przyznany wcześniej od Betfan kod promocyjny. Dlatego też warto zastanowić się, przed podjęciem jakiegokolwiek działania w tym zakresie. Niemniej jednak gracze lubią tę opcję, ponieważ jeśli faktycznie widać, że nasz faworyt nie gra najlepiej, można odzyskać chociaż część zainwestowanych pieniędzy.

Czy bonus Betfan proponuje w aplikacji?

Czy mamy możliwość na grę z kodem promocyjnym Betfan mobile? Na chwile obecną bukmacher Betfan w ogóle nie posiada swojej aplikacji mobilnej – aktualnie jedynie online Betfan udostępnia możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich. Tak więc jeśli brak aplikacji, brak również dedykowanego bonusu Betfan mimo wszystko powinien opracować swoją własną aplikację, ponieważ gracze tego wymagają przy dzisiejszych możliwościach technicznych.

Czy brak aplikacji oraz niektórych opcji promocyjnych wpływa na ocenę bukmachera wśród graczy czy ranking bukmacherów? Owszem, dlatego każdy polski bukmacher chce zaproponować jak najlepsze bonusy powitalne, gdyż to one przyciągają uwagę nowych, niezdecydowanych graczy.

Zakłady bukmacherskie Betfan bonus bez depozytu – jakie są głosy?

Kiedy chcemy dowiedzieć się czegoś o bukmacherach, najczęściej kierujemy się na fora internetowe lub sprawdzamy niejeden ranking bukmacherów, dzięki którym możemy dowiedzieć się, u kogo warto jest obstawiać swoje typy bukmacherskie czy też odebrać bonus. Jeśli chodzi o to, jaki oceniane są oferowane przez Betfan zakłady bukmacherskie, gracze nie mają zbyt wielu uwag – kursy są porównywalne do konkurencji, zakres dyscyplin jest bardzo szeroki, a na uwagę zasługują przede wszystkim wydarzenia pozasportowe, gdyż ten nowy bukmacher oferuje w zakresie zakładów specjalnych całkiem sporty wybór.

Jeśli chodzi o minusy, tutaj gracze czy niejeden ranking bukmacherów na pewno wskaże brak sportów wirtualnych i aplikacji mobilnej. Warto pomyśleć nad wprowadzeniem tych opcji do oferty. A jak oceniane są kody promocyjne? Kod rejestracyjny jest co prawda najwyższy na naszym rynku (przynajmniej w chwili pisania tego artykułu), ale początkujących graczy mogą nieco odstraszać skomplikowane warunki obrotu. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia w obstawianiu zakładów bukmacherskich z kodem promocyjnym Betfan w tym wypadku nie ułatwia sprawy. Pierwszy zakład zatem może początkującym sprawić trochę problemów, jeśli chce się otrzymać bonus. Niektórzy jeszcze mówią o tym, że Betfan bonus bez depozytu również mógłby wprowadzić do swojej oferty dla nowych graczy. Niemniej jednak interesująco wyglądają kody promocyjne dla stałych klientów, szczególnie omówiony wcześniej Radar365. Dzięki takiej formie bonusu Betfan może każdego dnia zaskoczyć swoich klientów czymś innym. A jeśli chodzi o kod rejestracyjny, Betfan oferuje jeszcze darmowy zakład, czyli cashback do 100 PLN.

Podsumowując: czy warto wykorzystać akurat w Betfan kod promocji? Na to pytanie każdy gracz musi odpowiedzieć samodzielnie, gdyż oczywiście co typer to inna technika, oczekiwania i preferencje. Niektórych interesuje jedynie niewymagający wpłaty własnego depozytu bonus, jeszcze innych zainteresuje darmowy zakład. Większość polskich bukmacherów oferuje swoje kody promocyjne skierowane do stałych klientów przede wszystkim na piłkę nożną (ponieważ ta dyscyplina obstawiana jest przez Polaków najczęściej), oczywiście pomijając kod rejestracyjny, który zazwyczaj obejmuje prawie całą ofertę (najczęściej wyjęte są spod bonusu powitalnego sporty wirtualne). Tak więc to, czy właśnie w Betfan kod bonusowy wyda się komuś najatrakcyjniejszy, zależy już od osobistych preferencji.

Najważniejsze jest to, że ta firma należy do grona legalnych polskich bukmacherów – Betfan zezwolenie Ministerstwa Finansów posiada (zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4 6831.3.2018), dzięki temu gracze nie są narażeni na konsekwencje prawne przez nielegalną grę. Ważne jest także to, aby obstawiać rozważnie, gdyż bukmacherka wiąże się z ryzykiem uzależnienia lub utraty środków finansowych, więc graj odpowiedzialnie.

tagi: Betfan kod promocyjny, kod rejestracyjny Betfan, promocyjny Betfan kod, Betfan kod bonusowy, Betfan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4 6831.3.2018, Betfan kod polecający,