Betclic rejestracja - jak założyć konto u bukmachera?

18 października 2020

Obstawianie zakładów bukmacherskich to coraz popularniejsza forma rozrywki, na którą decydują się kibice sportowi. Zakładom wzajemnym towarzyszy solidna dawka adrenaliny, niektórych graczy kusi również wizja ewentualnej wygranej. Jednak aby móc skorzystać z zakładów bukmacherskich, najpierw należy przejść przez proces rejestracji nowego konta gracza. Rejestracja konta jest warunkiem koniecznym w momencie, gdy gracz chciałby obstawiać zakłady wzajemne na stronie internetowej firmy Betclic. Bukmacherzy, którzy otrzymali odpowiednią licencję od Ministerstwa Finansów oprócz pozwolenia na organizowanie zakładów wzajemnych są także zobowiązani do przestrzegania regulaminu dotyczącego odpowiedzialnej gry. Każdy legalny bukmacher musi więc przygotować proces rejestracji dla tych klientów, którzy chcieliby korzystać z usług danego bukmachera w trybie online. W przypadku Betclic rejestracja również jest obowiązkowa, dlatego warto przybliżyć użytkownikom, dlaczego tak jest.

Czemu w Betclic rejestracja jest konieczna?

Rejestracja pozwala nadaje legalnym bukmacherom swego rodzaju kontrolę nad tym, kto przystępuje do korzystania z ich oferty. Warto w tym przypadku zwrócić uwagę na osoby niepełnoletnie. Zakłady bukmacherskie są przeznaczone wyłącznie dla tych osób dorosłych. W praktyce oznacza to, że konta nie może założyć żadna osoba poniżej 18. roku życia. Trzeba więc przyznać, że rejestracja jest procesem niezwykle przydatnym, który sprzyja przestrzeganiu zasad odpowiedzialnej gry. Założenie konta poprzez proces rejestracji nie jest dostępne dla wszystkich, co należy jak najbardziej zapisać na plus. Dzięki temu każdy legalny bukmacher prowadzący działalność w oparciu zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych ma pewność, że z jego oferty nie korzysta nikt niepowołany.

betclic bonus cashback

Graj odpowiedzialnie u legalnych bukmacherów

Każdy gracz, który planuje wejście do świata bukmacherskiego powinien zdawać sobie sprawę z tego, że może korzystać z usług wyłącznie legalnych operatorów. Są to takie podmioty, które uzyskały od Ministra Finansów zezwolenie na prowadzenia tego typu działalności. Należy też pamiętać, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest zabroniony i grozą za to konsekwencje prawne. Hazard wiąże się z ryzykiem , z którego musisz zdawać sobie sprawę. Zakładając konto u bukmachera Betclic klienci nie muszą się jednak niczego obawiać, gdyż za pośrednictwem ich formularza rejestracja jest w pełni legalna.

Jeśli chodzi o firmę Betclic rejestracja pozwala także na uniemożliwianie dostępu do zakładów wzajemnych tym osobom, na które zostały nałożone zakazy uczestnictwa w tego typu grach. Podczas rejestracji w Betclic klient musi podać wiele danych osobowych. W Betclic krok po kroku podawane są kolejne dane w formularzu i podobnie jest w przypadku wielu innych bukmacherów działających w naszym kraju. Weryfikacja tożsamości wynika między innymi z wytycznych, które bukmacherzy otrzymują od Ministerstwa Finansów. Zarówno Betclic, jak i inni legalni bukmacherzy muszą sprawdzać dane osobowe swoich klientów, aby nie dopuścić do sytuacji, kiedy z ich usług korzystać będzie osoba posiadająca zakaz uczestnictwa. Na szczęście proces rejestracji skutecznie wyklucza takie osoby z brania udziału w zakładach bukmacherskich.

Jak wygląda rejestracja w Betclic?

Wiemy już, że jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie Betclic przejście przez proces rejestracji konta będzie warunkiem koniecznym dla każdego użytkownika. Na szczęście, aby założyć konto w Betclic nie potrzeba zaawansowanej wiedzy na temat obsługiwania stron internetowych. Betclic nie jest polskim bukmacherem, jednak dzięki temu że firma posiada zezwolenie od Ministerstwa Finansów gracze w Polsce również mogą typować u nich zakłady z oferty. Potrzebne będzie jednak wypełnienie formularza rejestracyjnego, który znajdziesz na stronie internetowej legalnego bukmachera Betclic. Firma Betclic przygotowała dla swoich klientów prostą rejestrację, przez którą razem z kodem promocyjnym można bardzo szybko przejść.

Czym jest szybka rejestracja?

betclic bonus boost

Firma Betclic postanowiła udostępnić dla swoich użytkowników proces szybkiej rejestracji konta. Jest to funkcjonalność, która jakiś czas temu pojawiła się w Betclic, a dzięki niej klient może założyć konto tymczasowe. Warto zaznaczyć, że ten sposób rejestracji konta od Betclic jest w pełni legalny i zgodny z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Rejestracja w Betclic, dzięki temu rozwiązaniu może zająć użytkownikowi maksymalnie dwie minuty. Rejestracji w Betclic użytkownik może również dokonać za pomocą aplikacji mobilnej. W przypadku konta tymczasowego klient nie będzie musiał przesyłać skanu dowodu osobistego, co z pewnością można zapisać na plus. Warto zwrócić uwagę na to, że Betclic udostępnia swój kod promocyjny, a także bonus powitalny dla nowych klientów. Bonus na start to naprawdę atrakcyjna oferta, którą można przypisać do swojego konta już na początku przygody z firmą Betclic.

Zanim jednak przejdziemy do tego, jak wygląda kod promocyjny oraz bonus powitalny od Betclic warto nieco więcej wspomnieć o samym procesie zakładania konta. Betclic rejestracja rozpoczyna się więc od założenia konta tymczasowego. Po wejściu na stronę internetową zakładów bukmacherskich Betclic trzeba dokonać akceptacji plików cookies i potem zabrać się do utworzenia konta. Zanim wpiszemy kod promocyjny, najpierw potrzebny będzie adres e mail. Warto zaznaczyć, że nie ma wyjątków i adres e mail jest wymagany przez większość legalnie działających bukmacherów w naszym kraju. Podobnie jest w przypadku firmy Betclic. Zakładając konto tymczasowe najpierw gracz musi podać swoje imię i nazwisko, a także właśnie wyżej wspomniany adres e mail. Dopiero w późniejszej fazie przydać się może kod promocyjny. Trzeba będzie również zaakceptować regulamin oraz pliki cookies. Potrzebna będzie też data urodzenia.

Na drugim etapie konieczne będzie podanie numeru telefonu. Wymagany jest także numer PESEL. Dopiero na dalszym etapie zakładania konta Betclic kod promocyjny będzie mógł być zostać podany przez klienta, któremu marzy się obstawianie zakładów sportowych u tego bukmachera. Użytkownik będzie mógł również odebrać bonus powitalny, który przygotował dla swoich nowych graczy bukmacher Betclic. Bukmacher Betclic bonus Cashback przygotował dla swoich klientów, a jego maksymalna kwota może osiągnąć 550. złotych. Informacje na temat bonusu oraz innych promocji znaleźć można na stronie internetowej, którą bukmacher Betclic udostępnia dla swoich klientów. Po dokonaniu wpłaty poprzez przelew bankowy możesz rozpocząć przeglądać kursy, które najchętniej umieściłbyś na swoim kuponie. Wpłata na koncie pojawia się zazwyczaj bardzo szybko.

Jak przejść na konto stałe w Betclic?

Warto zdawać sobie również sprawę z tego, że na tymczasowe konta w Betclic nałożone są swego rodzaju ograniczenia. Gracz może co prawda samodzielnie ustalić na przykład limity stawek, które obowiązywać go będą w trakcie września, jednak jeśli nie przejdzie na konto stałe, to nie będzie miał możliwości wypłaty swoich środków. Podczas zakładania konta klient będzie musiał również wymyślić hasło, które przyda mu się podczas logowania do strony firmy Betclic. Wróćmy jednak do konta stałego w Betclic. Na szczęście przejście na nie nie jest skomplikowanym proces, więc każdy powinien sobie z tym poradzić. Pełna rejestracja w Betclic wymagać będzie od klienta podawania najistotniejszych danych, które będą niezbędne dla bukmachera podczas weryfikacji tożsamości klienta.

Zanim więc wypłacisz środki za swój pierwszy wygrany kupon na rynku bukmacherskim będziesz miał podać w formularzu dodatkowe informacji na swój temat. W pierwszej kolejności konieczne będzie podanie numeru rachunku konta bankowego. Firma Betclic będzie przesyłać środki z wygranych właśnie na rachunek Twojego konta bankowego, więc jest to niezbędny do uzupełnienia element w formularzu. Najważniejszym elementem podczas zakładania konta będzie jednak skan dokumentu osobistego. Firma Betclic potrzebuje tego, aby móc w pełni potwierdzić tożsamość nowego klienta. Bez tego korzystanie bez ograniczeń z zakładów wzajemnych od Betclic będzie niemożliwe. Warto więc zadbać o to, aby przesłany przez nas skan na stronie Betclic był jak najlepszej jakości. Będzie to miało bez wątpienia duży wpływ na tempo, w jakim zostanie przeprowadzona pełna aktywacja konta gracza. Warto również pamiętać o tym, by wykorzystać kod rejestracyjny zanim postawimy swój pierwszy zakład. Z pewnością wpłynie to pozytywnie na zawartość naszego depozytu.

Oferta zakładów firmy Betclic

betclic vip

Kod promocyjny to bardzo często stosowany zabieg wśród firm, które oferują swoim klientom zakłady bukmacherskie. Swój kod promocyjny posiada także firma Betclic. Warto jednak wspomnieć nieco więcej o innym aspekcie, który ma istotne znacznie podczas wyboru przez klientów idealnego dla siebie bukmachera. Mowa tu oczywiście o ofercie zakładów sportowych. Nie ma wątpliwości co do tego, że ilość dyscyplin sportowych w ofercie danego bukmachera ma olbrzymie znaczenie. W końcu im większy mamy wybór podczas typowania zakładów, tym lepiej. Przedstawmy więc ofertę, którą przygotowały dla swoich klientów bukmacherskie zakłady Betclic. Trzeba przyznać, że prezentuje się ona naprawdę solidnie.

W ofercie firmy Betclic znaleźć można około 40. różnego rodzaju dyscyplin sportowych. Jest to bez wątpienia wynik, który może zrobić na użytkowniku wrażenie. Ważne jest także to, że bukmacherskie zakłady Betclic posiadają też w swojej ofercie te dyscypliny, które przez większość traktowane są jako niszowe. Największą część oferty Betclic stanowi jednak piłka nożna. Zakłady na rozgrywki piłkarskie cieszą się tak dużo popularnością, ponieważ od wielu lat jest to najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie. Nikogo więc nie powinno dziwić to, że bukmacherzy tak mocno zwracają uwagę na ten sport w swoich ofertach. Warto jednak podkreślić, że od bukmachera otrzymasz także kod bonusowy, który możesz korzystać aby uzupełnić dodatkowo swój depozyt. Bonusowego kodu można szukać na stronach współpracujących z bukmacherem Betclic.

Użytkownik, który przeszedł przez pełny proces założenia konta gracza ma prawo obstawiać także takie dyscypliny jak koszykówka, siatkówka, tenis, czy piłka ręczna. Wszystko to jest dostępne w ofercie firmy Betclic, a klient może to sobie swobodnie przez wiele godzin analizować, zanim zdecyduje się na skonstruowanie swojego kuponu AKO. Stawka min również uzależniona będzie w głównej mierze od jego preferencji. W końcu to on bierze odpowiedzialność za wydane przez siebie pieniądze. Coś dla siebie znajdą również fani sportów motorowych, gdyż Betclic przygotował także bardzo ciekawą ofertę dotyczącą żużla oraz Formuły 1.

Obsługa klienta na stronie firmy Betclic

Kolejną kwestią, na którą chcielibyśmy zwrócić uwagę w tym artykule jest obsługa klienta na stronie firmy Betclic. Klient powinien mieć świadomość, że w razie jakichkolwiek problemów może skorzystać z pomocy pracowników serwisu, którzy postarają się pomóc w przypadku większości problemów. Jeśli więc pojawią się problemy podczas prawidłowego rozliczania zakładu bez ryzyka lub gracz znajdzie błąd w ofercie Betclic, będzie mógł się zgłosić do punktu obsługi klienta. Firma Betclic podkreśla jednak, że zanim gracz zdecyduje się na kontakt bezpośredni z biurem obsługi, to najpierw powinien zapoznać się FAQ przygotowanym przez bukmachera.

FAQ to swego rodzaju spis treści, w którym znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania. W przypadku strony firmy Betclic faktycznie wygląda to jak spis treści, gdyż FAQ jest podzielone na kategorie. Pytanie dotyczą między innymi rejestracji, logowania, a także bezpośrednio konta użytkownika. Klient może tam również znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące dokumentów potrzebnych w trakcie zakładania konta, a także może dowiedzieć się, jak wygląda system wpłat oraz wypłat środków. Znajdują się tam też wszelkie informacje na temat bonusów udostępnionych przez firmę Betclic.

Mobilna aplikacja od Betclic

betclic bonus mobile

Nie ma wątpliwości co do tego, że w obecnych czasach niesamowicie istotne jest podążanie za najnowszymi trendami. Nie inaczej wygląda to w przypadku branży bukmacherskiej, gdzie niezwykle ważne jest regularne ulepszanie oferty. Z tego właśnie powodu firmy bukmacherskie cały czas pracują nad tym, aby dodawać do swojej oferty coś nowego. Nie bez powodu cały czas ulepszane są strony internetowe, które są podstawowym narzędziem dla firm, które stawiają w głównej mierze na oferowanie zakładów sportowych w trybie online. W ostatnich latach dużą popularnością na świecie cieszą się urządzenia mobilne, a zwłaszcza dedykowane im mobilne aplikacje. Do swoich ofert postanowili je dodać również legalni bukmacherzy i trzeba przyznać, że był to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Aplikacja mobilna jest także dostępna w ofercie firmy bukmacherskiej Betclic. Nie ma wątpliwości co do tego, że ten operator zakładów mocno postawił mobilne rozwiązania. Oprócz strony internetowej w wersji desktopowej posiadają także jej mobilny odpowiednik, który funkcjonuje bez zarzutów. Strona jest responsywna i można za jej pomocą korzystać z wszystkich funkcji, które gracze znają z pełnej wersji witryny. Podobnie wygląda to w przypadku aplikacji mobilnej od firmy Betclic. Dla użytkowników bez wątpienia bardzo ważne będzie to, że aplikacja jest dostępna na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne. Z powodzeniem można ją zainstalować na urządzeniach zarówno z system Android, jak i iOS. Za pomocą aplikacji Betclic gracz swobodnie może zawierać zakłady, a także analizować nadchodzące spotkania na podstawie umieszczonych tam szczegółowych statystyk.