BE ACTIVE w Forbecie

3 czerwca 2019

BE ACTIVE w Forbecie – premia za lojalność

Z początkiem czerwca Forbet uruchomił specjalną promocję dla swoich klientów. Be active to promocja skierowana dla aktywnych graczy. Bukmacher zapewnia nas, że nie musimy biegać ani podnosić ciężarów. Nie musimy nawet przebierać się w strój sportowy.

Bukmacher informuje, że wystarczy tylko, że kiwniesz palcem, zalogujesz się w serwisie i obstawisz zakład zgodnie z poniższymi warunkami. Forbetowy plan treningowy jest według autorów promocji prosty i przystępny dla każdego. Bądź aktywny codziennie a twoją nagrodą może nie będzie mniej kilogramów na wadze, ale za to aż 1000 złotych bonusu tak reklamuje ten bukmacher onliną tą promocję.

forbet

Nasz opinia na temat tej promocji

Po dzisiejszym finale LM kończą rozpoczyna się przerwa w piłce ligowej, dlatego Forbecie zdecydowano się na ofertę promującą lojalność. Bazując na ilości dni aktywnych w całym miesiącu będą przyznawane nagrody według poniższego podziału.

1) 10 dni aktywnych – 100 złotych bonusa

2) 20 dni aktywnych – 300 złotych bonusa

3) 30 dni aktywnych – 1 000 złotych bonusa

Celem tego, żeby zaliczyć dzień jako aktywny należy postawić kupon ze stawką nie niższą niż 50 złotych, a kurs kuponu nie może być niższy niż 2.0.

Zaliczane są zakłady pre, live jak i sporty wirtualne. . Do promocji nie będą wliczane kupony zagrane za bonus, zakłady systemowe czy sporty wirtualne 2.

Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

Dość typowe wymogi obrotu dla polskiego rynku, czyli 4x przy kursie 2.0. Oferta do rozważenia dla stałych graczy Forbet, wymagana duża lojalność.

Punkty z regulaminu promocji

  1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.
  2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.
  3. Promocja obowiązuje od 01.06.19, od godz. 00:00 do 30.06.19, do godz. 23:59.
  4. W promocji będą liczone dni aktywne. By zaliczyć dzień jako aktywny należy postawić kupon ze stawką 50 złotych lub więcej. Kurs minimalny kuponu nie może być mniejszy niż 2.0
  5. Do promocji będą wliczane zakłady sportowe, zakłady live, sporty wirtualne.
  6. Do promocji nie będą wliczane kupony zagrane za stawkę bonusową, zakłady systemowe oraz sporty wirtualne II.
  7. Na podstawie ilości dni aktywnych w całym miesiącu będą przyznawane nagrody według poniższego podziału.

1) 10 dni aktywnych – 100 złotych bonusu

2) 20 dni aktywnych – 300 złotych bonusu

3) 30 dni aktywnych – 1 000 złotych bonusu

  1. Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.
  2. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy nie później niż  03.07.19 do godz. 16:00
  3. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

11.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.