2000 PLN oferta powitalna w Forbet

25 czerwca 2019

W Forbecie chwalą się, że wprowadzili najlepszą ofertę powitalną na rynku – twierdzą, że na serio są najlepsi. Dzisiaj dokładnie się jej przyjrzymy i zrecenzujemy.

Na rynku legalnych bukmacherów w Polsce widać wyraźnie trend rywalizacji na wysokie kwoty rabatów powitalnych. 1000 PLN w STS, Fortunie czy Totolotku, 1500 PLN w Lvbet, nowy bukmacher Betfan wprowadził 3000 PLN, kierownictwo Forbetu zwiększyło kwotę pakietu startowego z 1200 do 2000 PLN.

Dziś przyjrzymy się czy rzeczywiście jest to tak korzystana oferta i na jakie punkty regulaminowe warto zwrócić uwagę.

Mnożniki, promki niby za friko, ale nie do końca, obroty x5 lub x6, tylko wygrane kupony zaliczane do obrotu rabatem, niezrozumiałe warunki.  Jeżeli zastanawiasz się jeszcze nad wyborem bukmachera, to nasza nowa oferta powitalna z pewnością rozwieje twoje wątpliwości m.in. w ten sposób iforbet zachwala swoją ofertę.

forbet

Z kodem PREZENT zyskujesz więcej

2000 zł BONUS + 100 zł EXTRA

Zajrzyjmy więc do kluczowych punktów z regulaminu.

Zarejestruj się i za kolejne trzy depozyty otrzymasz od forBET rabat:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalne 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalne 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalne 500 PLN

Celem odblokowania rabatu należy dokonać 1x obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)

To pierwszy punkt na który warto zwrócić uwagę. Przykładowo przy trzecim depozycie deponujemy 1000 PLN, aby być upoważnionym do otrzymania 500 złotych. Tak, żeby odblokować przysługujący nam rabat musimy dokonać jednokrotnego obrotu własnym środkami, czyli innym słowami musimy zaryzykować dwa razy więcej niż wynosi kwota. Minimalny akceptowalny kurs to 2.0 zatem ryzyko całkiem spore, w uproszczeniu szanse 50/50.

Aby wypłacić rabat, należy 4x zawierając kupony spełniające następujące warunki:

  • kupon pojedynczy z kursem min. 2.0
  • kupon akumulowany kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3

4x wymóg obrotowy, przy kursie 2.0. Dozwolone single oraz AKO, przy tym drugim minimalny kurs poszczególnego zdarzenia 1.30 lub wyżej.

Ważny parametr, na który należy zwrócić uwagę, to czas na spełnienie warunków obrotowych, w forbecie wynosi on 30 dni. W tym czasie typowane zdarzenia muszą zostać nie tylko zakończone, ale także rozliczone. Rabat oczekuje jeden miesiąc w kolejce. Nowość, sporty wirtualne II nie są zaliczane do obrotu, podobnie ma się sprawa z zakładami systemowymi.

Pełne warunki promki forBET2000:

1. Rabat obowiązuje od 06.06.2019 od godziny 10:00 do 31.08.2019 do godziny 23:59.

2. Zarejestruj się i za kolejne trzy depozyty otrzymasz od forBET rabat:
* pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalne 1000 PLN
* drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalne 500 PLN
* trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalne 500 PLN

Łącznie za trzy depozyty można uzyskać aż 2000 PLN!

3. Po każdym depozycie rabat zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykonania obrotu depozytem.

4. Aby odblokować rabat należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)

5. Minimalna kwota depozytu to 20 PLN.

6. Do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony systemowe oraz zakłady z oferty Sportów Wirtualnych II

  1. Aby wypłacić rabat, należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony spełniające następujące warunki:- Kupon singiel z kursem min. 2.0- Kupon AKO z kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3

  2. Czas na obrót rabatem to 30 dni od jego aktywacji (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)9. Do obrotu rabatem nie zaliczają się zakłady z oferty Sporty Wirtualne II10. Jeżeli promka trafi do kolejki, czas na jej aktywację wynosi 30 dni11. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promki lub dopuszczających do udziału. Oferta rabatowa ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie rabaty i wygrane z nim powiązane usunięte13. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promki” w dowolnym czasie