Bukmacher STS z nominacjami od EGR

17 maja 2019

Bukmacher STS z nominacjami od EGR w kategorii Marketing & Innovation Awards w roku 2019

Zakłady bukmacherskie STS zostały nominowany w konkursie prestiżowego magazynu gamblingowego EGR Marketing & Innovation Awards 2019 w dwóch kategoriach: „Brand of the year” oraz „Sportsbook marketing campaign”. EGR Marketing & Innovation Awards to konkurs dla najbardziej innowacyjnych oraz kreatywnych operatorów z branży gamingowej, którzy w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy przeprowadzili najciekawsze kampanie marketingowe w branży. Należy przyznać, że STS pozytywnie wyróżnia się na naszym rynku jeżeli chodzi o pomysł na pozycjonowanie brandu.

Nominacje w konkursie EGR Marketing & Innovation Awards 2019 to dla nas bardzo duże wyróżnienie. Cieszymy się, że inwestycja w rozwój oferty i innowacyjne rozwiązania dla klientów, a także angażujące akcje promocyjne i kampanie marketingowe sprawiły, że nasze działania zostały dostrzeżone na międzynarodowej arenie – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Przyznawana w konkursie EGR Marketing & Innovation Awards 2019 nagroda „Brand of the year” to wyróżnienie dla firmy, która wyłamuje się z utartych schematów i na tle konkurencji odznacza się kreatywnymi działaniami. W tej kategorii – poza STS – nominowane zostały m.in. tak uznane brandy jak Pinnacle, The Stars Group czy Betsson Group. Natomiast nagroda w kategorii „Sportsbook marketing campaign” przyznawana jest za nowatorskie inicjatywy marketingowe, które przyniosły sukces komercyjny i miały przełożenie na wzrost wartości marki. Nominację w tej kategorii, obok STS, otrzymały m.in. gigant z UK William Hill i Kindred Group m.in. właściciel brandu Unibet.

EGR Marketing & Innovation Awards to prestiżowy konkurs dla operatorów z branży gamingowej. Nagrody trafiają do najbardziej innowacyjnych firm, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wyróżniły się kreatywnymi działaniami i przeprowadziły najciekawsze kampanie marketingowe. Wyboru – zarówno w przypadku nominacji, jak i nagród – dokonuje jury składające się z cenionych w branży ekspertów.

Nominacje w konkursie EGR Marketing & Innovation Awards 2019 to kolejne już wyróżnienie STS w międzynarodowym plebiscycie. W ubiegłym roku rodzimy bukmacher STS znalazł się w gronie kandydatów nominowanych do nagrody SBC Awards w kategorii „Retail Bookmaker of the year”. Na koniec warto przypomnieć, że STS ma ambitne plany podbicia innych niż polski rynek, jest obecny mi.in na rynku niemieckim, brytyjskim, czy norweskim.

Bukmacher STS z nominacjami od EGR
5 (100%) 1 vote[s]